Форма випуску (1)
Вік

Вітаміни та мінерали в таблетках для собак

Ціна 530.00 грн
Таблетки з глюкозаміном та хондроїтином
для регенерації суглобів та покращення їх рухливості
(для малих та великих порід собак).
Гарантований аналіз в 1 кг:
вологість не більше 5 %, сирий протеїн 205 г/кг, жир 20 г/кг, сира клітковина 70 г/кг, зола 150 г/кг, магній 3,5 г Глюкозаміну сульфат 70000 мг, Хондроїтину сульфат 4200 Вітаміни: Вітамін E (як альфа-токоферолу) 3500 мг, ніацинамід 1500 мг, біотин 100 мг, вітамін C
7 000 мг Мікроелементи: Хелат марганцю та амінокислот, н-гідрат MnHPO4.3H2O (як Mn) 260 мг, селеніт натрію Na2SeO3 (як Se) 2 мг Інші: Альфа – токоферол, що містить екстракти природного походження, речовин;
Упаковка: Канвіт Хондро 100 г (100 тбл), 250 г (250 тбл)/

Інструкція із застосування:
Профілактична доза, молодим зростаючим тваринам
1 таблетка/5 кг ж.м.

Для інтенсивного відновлення хрящів суглобів собак з високим завантаженням
2 таблетки/5 кг ж.м.

При дисплазії тазостегнових суглобів або запалення суглобів
3 таблетки/5 кг ж.м.
Ціна 392.00 грн
УРИНОМЕТ МІНІ це біологічно активна добавка для собак дрібних порід і кішок, що містить DL-метіонін, яка знижує pH сечі. Препарат допомагає при лікуванні та профілактиці нирковокам'яної (мочекам'яної) хвороби (струвітні конкременти). Упаковка: 60 пігулок
Ціна 333.00 грн
Добавка для цуценят і дорослих собак, що містить кальцій і фосфор, необхідні для зміцнення зубів і кісток.
Canina V25 Полівітаміни для собак, 30 табл. 100 г Хіт
Ціна 608.00 грн
Вітамінні таблетки V25 забезпечують ріст, міцний скелет та здорові зуби.
Ціна 1’355.00 грн
Canvit Chondro Super Канвіт Хондро Супер
Для собак вагою понад 25 кг: Для регенерації суглобів, покращення рухливості, зменшення болю при порушеннях рухової активності, собакам із підвищеним ступенем ризику виникнення порушень рухової функції. Застосування добавки рекомендується собакам при дисплазії тазостегнових суглобів, остеоартрозі, собакам великих порід у період зростання, собакам у період високого навантаження на опорно-руховий апарат, літнім собакам.
Канвіт Хондро Супер містить унікальну комбінацію речовин, що сприяє регенерації суглобів та відновленню опорно-рухового апарату. Компоненти у складі добавки зміцнюють хрящі, підвищують механічну міцність суглобів, зміцнюють зв'язки та сухожилля, сприяють покращенню рухливості.
Добова доза, що рекомендується: 1 таблетка на 20 кг
ваги.
Canvit Chondro Maxi Кормова добавка для собак, 166 табл. 500 г Хіт
Ціна 1’510.00 грн
Таблетки з глюкозаміном, хондроїтином та колагеном для регенерації суглобів та поліпшення їхньої рухливості для великих порід собак
Інструкція із застосування:
Canvit Chondro Maxi
Профілактична доза, молодим зростаючим тваринам 0,5 таблетки/10 кг ж.м.
Для інтенсивного відновлення хрящів суглобів собак з високим завантаженням 1 таблетки/10 кг ж.м.
При дисплазії тазостегнових суглобів або запалення суглобів 1,5 таблетки/10 кг ж.м.
Упаковка:
Канвіт Хондро Максі - 250 г (76 тбл.), 500 г (152 тбл.), 1 кг (303 тбл.)
Ціна 241.00 грн
8in1 Ексель Пивні дріжджі – це добавка, спеціально розроблена для підтримки шкіри та вовни собак та котів
В упаковці: 140 табл.
Виробник: 8in1, Німеччина
Ціна 120.00 грн
Вітаміни UNICUM premium для собак з біотином для здорової вовни та шкіри.
Ціна 120.00 грн
Мультивітаміни UNICUM premium для собак загальнозміцнюючий комплекс з омега-3 та омега-6
Ціна 83.00 грн
Вітамікс містить у складі вітаміни А, Д3, Е, завдяки збалансованій комбінації вітамінів добавка заповнює дефіцит цих біологічно активних речовин в організмі тварини, стимулює процеси кровотворення, нормалізує роботу шлунково-кишкового тракту, підвищує неспецифічну резистентність організму, активність та витривалість. функції нервової системи, сприяє активному зростанню та повноцінному розвитку.
Ціна 494.00 грн
Додаткова кормова добавка Dolfos AmylaDol АмілаДол - це препарат для собак та котів, який містить натуральні ферменти травлення, які забезпечують перетравлення жирів, вуглеводів та протеїнів. 30 табл.
Ціна 120.00 грн
Вітаміни UNICUM premium для собак із кальцієм та фосфором для зубів та кісток.
Ціна 889.00 грн
КАНВІТ ХОНДРО є спеціальним препаратом, призначеним для регенерації хрящів суглобів і зв'язок. Відновленням цих тканин вимагають також ослаблення болю суглобів. Головними діючими речовинами є хондроїтину сульфат та глюкозаміну сульфат та гідролізат колагену. Хондроїтину і глюкозаміну сульфати є природною складовою хряща суглоба, вони легко всмоктуються і включаються до пошкодженого хряща. Вони сприяють підвищенню гідратації хряща, збільшуючи таким чином його еластичність та підтримуючи його механічну опірність. Глюкозаміну сульфат має також протизапальні дії і сприяє загоєнню ран. Застосування КАНВІТУ ХОНДРО особливо зручне у всіх собак, які мають проблеми з опорно-руховим апаратом або зв'язковим апаратом, при дисплазії тазостегнового суглоба, при остеоартриті, а також протягом періоду одужання після травм суглобів та сухожилля. Застосування у профілактичних цілях рекомендується у молодих собак великих порід, робітників та службових собак із високим завантаженням опорно-рухового апарату.

У собак літнього віку КАНВІТ ХОНДРО допомагає утримувати хорошу рухомість у високому віці, перешкоджає пошкодженню хрящів суглобів і зв'язок, забезпечуючи таким чином безболісну функцію суглоба. Гідролізат колагену надає неминучі амінокислоти, які є будівельним компонентом сполучної (суглобової) такні. Селен і марганець (в органічній, хелатовій формі), вітамін С і вітамін Е важливі з погляду своїх окислення гнітючих дій. Вітамін C бере участь у створенні колагену та сполучних тканин. Магній у добре використовуваній формі хелатів сприяє заспокоєнню тканин, які виставлені сильним напруженням, і також впливає на метаболізм колагену. Стабільність вітамінів у препараті забезпечена природними окисненнями пригнічуючими засобами на основі рослинних екстрактів та суміші токоферолів. Препарат Канвіт Хондро слід вводити протягом не менше 8-10 тижнів, причому рекомендується курс лікування повторювати після закінчення 3 місяців. Можливе також довготривале введення. Добову дозу зручно розділити на кілька прийомів. Таблетки дають прямо рукою, або подрібнені і включені в корм.
Добова доза на 5 кг ваги: профілактична доза, молоді собаки в період зростання - 1 таблетка.
Для регенерації суглобів, для робітників/спортивних та старіючих собак – 2-3 таблетки.

Гарантований аналіз: Протеїн 20.5%, жир 2%, клітковина 7%, зола 15%.

1 КГ МІСТИТЬ: глюкозаміну сульфат 70000 мг, хондроїтину сульфат 42000 мг, колагену гідролізат 100 г, вітамін Е (альфа-токоферол) 3500 мг, вітамін С 7000 мг, біотин 100 мг, 100, 0 мг, магнію хелат 1700 мг, магній 1500 мг, антиоксиданти, суха лактоза, сухі дріжджі, пшеничний крохмаль, дигідроортофосфат кальцію, борошно із м'яса птиці.

Застосування: таблетки дають з руки, або подрібненому вигляді з кормом мінімум 8-10 тижнів; через 3 місяці курс рекомендується повторити. Не перевищуйте рекомендованих доз.
Кінцевий термін реалізації: вказано на упаковці.
Зберігати у сухому темному місці в оригінальній закритій упаковці.
Продукт Dogmix Добавка для собак для зубів, кісток та суглобів 150 г Хіт
Ціна 265.00 грн
"Dogmix" для зубів, кісток та суглобів.
Ціна 442.00 грн
8в1 Європа Мультивітамін Едалт - повноцінний комплекс вітамінів та мінералів для дорослих собак
В упаковці: 70 таблеток
Виробник: 8in1, США
Ціна 1’571.00 грн
8in1 Ексель Пивні дріжджі – це добавка, спеціально розроблена для підтримки шкіри та вовни собак та котів
В упаковці: 1430 табл.
Виробник: 8in1, Німеччина
Ціна 388.00 грн
Комплексний повноцінний набір, що складається з 12 вітамінів і 9 мінералів необхідних для росту і розвитку цуценят.
Ціна 597.00 грн
Мінеральна добавка для цуценят, створена спеціально для організму, що росте, що забезпечує оптимальний розвиток скелета і зубної системи.
Вельпенкальк розроблений на основі наукових відкриттів, відповідно до рецептури доктора Клауса, із співвідношенням кальцію та фосфору 3:1, що забезпечує повною мірою надходження кальцію в організм.
До складу Вельпенкальку входять мінеральні речовини, такі як цинк, мідь, йод, марганець, кобальт, селен.
Якщо Ви годуєте собаку переважно натуральною їжею, як доповнення до Вельпенкалька необхідно давати вітаміни V 25 або Канівіту.
Зміст макроелементів:
Кальцій 20,2%
Фосфор 7,06%
Натрій 2,95%
Вміст мікроелементів в 1 кг препарату:
Цинк 860 мг
Мідь 230 мг
Йод 12 мг
Марганець 590 мг
Кобальт 5 мг
Селен 3 мг
Цуценятам при повнораціонному годуванні - по 2 таблетки Вельпенкальк (або по 2/3 мірної ложки Вельпенкальк у порошку) на кожні 5 кг живої маси щодня протягом усього періоду росту, але не більше 12 таблеток (або 4-х мірних ложок) на день
Цуценятам при натуральному типі годівлі - по 3 таблетки Вельпенкальк (або по 1 мірній ложці Вельпенкальк у порошку) на кожні 5 кг живої маси щодня протягом усього періоду зростання.
Ціна 83.00 грн
Вітамінно-мінеральна добавка Вітамікс Шерстевіт При недостатній вітамінно-мінеральній годівлі з метою профілактики порушень обміну речовин; при облисіння; для підвищення опірності організму до захворювань, стимуляція росту та розвитку шерстного покриву собак.
Ціна 379.00 грн
8in1 Ексель Пивні дріжджі – це добавка, спеціально розроблена для підтримки шкіри та вовни собак та котів
В упаковці: 260 табл.
Виробник: 8in1, Німеччина
Ціна 460.00 грн
Dolfos (Долфос) LESPEDOL MINI - Леспедол міні - добавка з сечогінною дією для собак малих порід та кішок
Ціна 62.00 грн
Опис
Таблетки від жовтуватого до коричневого кольору із вкрапленнями зі специфічним запахом дріжджів та часнику.
склад
1 таблетка (0,5 г) містить діючі речовини:
дріжджі пивні – 0,18 г;
часник сушений - 0,06 г;
вітамін А – 0,74 мг;
вітамін Д – 0,094 мг;
вітамін Е – 1,5 мг;
допоміжні речовини – до утворення пігулки масою 0,5 г.
Застосування
Профілактика захворювань травної та дихальної систем; покращення репродуктивної функції та зростання тварин, а також стану шкіри, волосяного покриву.
З лікувальною метою добавку призначають тваринам при порушеннях обміну речовин, мінеральної недостатності та захворюваннях шкіри (екземи, дерматити), для підвищення імунітету та загальної резистентності організму.
Дозування
Кормову добавку застосовують перорально з їжею або згодовують тварині безпосередньо з розрахунку:
з профілактичною метою – щоденно 1 таблетка на 10 кг живої маси;
для лікування у складі комплексної терапії, а також при підвищених навантаженнях та стресах – щодня 1 таблетка на 5 кг живої маси.
Протипоказання
Не встановлені.
Застереження
Ні.
Ціна 459.00 грн
Полівітаміни та мінерали, необхідні для задоволення щоденних потреб у поживних речовинах собак та цуценят.
Ціна 126.00 грн
Фармакологічні властивості:
Забезпечує організм необхідною кількістю вітамінів та мінералів, які підтримують життєві сили тварини. Фіто Біостим 40 (Бреверс) – щоденна натуральна кормова добавка на основі пивних дріжджів для собак. Містить повний спектр амінокислот, у т.ч. метіонін, вітаміни групи В, жирні кислоти Омега – 3, біотин, мікроелементи (цинк). Створений для оздоровлення шкіри та вовни, стимуляції імунної системи, покращення апетиту, профілактики захворювань печінки у котів. Стимулює усі основні процеси обміну речовин. Екстракт часнику, що входить до складу препарату, є чудовим профілактичним засобом від гельмінтів. Препарат підходить тваринам під час вагітності та годування, а також у період відновлення.

Застосування:
Профілактика гіповітамінозів, мінеральної недостатності, підвищення імунітету, профілактика захворювань травної та дихальної системи, стимуляція репродуктивної функції та росту, а також покращення стану вовни та шкіри у котів.

Склад:
Нежирне сухе молоко, соєвий білок, цукрова пудра (глюкоза), етилово-солодовий екстракт, DL-метіонін, кальцію стеарат, пивні дріжджі, часник, комплекс трав, вода

Аналітичний склад на 100 гр:
Сирий протеїн – 40,0 %
сирий жир – від 0,7 до 1,0 %
вологість – від 6,0 до 7,0 %
кальцій – 468,0 мг
фосфор – 556,0 мг
цинк – 1,0 мг,
магній – 101,0 мг
вітамін С – 770,0 мг
вітамін В1 – 120,0 мг
вітамін В2 – 700,0 мг
вітамін В6 – 120,0 мг
хондроїтин - 4100,0 мг
глюкозамін – 6000,0 мг
біотин – 120,0 мг
ніацинамід – 150,0 мг

Рекомендації щодо годування:
Добавку дають з кормом або згодовують тваринам безпосередньо, пропорційно до ваги тварини, з розрахунку 1 таблетка на 4 кг ваги тварини щодня.

Протипоказання до застосування:
Не встановлено

Форма випуску:
Пігулки по 0,5 г
Ціна 408.00 грн
8in1 Ексель пивні дріжджі-це добавка, спеціально розроблена для підтримки шкіри і шерсті великих собак.
Відгуки покупців
Брали для своєї короткошерстої такси, їі вже 9 років, страждає на аллергічні реакції. Приблизно через тиждень після прийому значно покращився стан шерсті, почали заростати кола навколо очей, хвостик також вкриваеться новою м'якою шерсткою. На смак препарат нейтральний, легко дозувати.
Відповіді на типові запитання:

🙄 Скільки коштують товари у категорії Вітаміни та мінерали в таблетках для собак?

Ціна на Вітаміни та мінерали в таблетках для собак у нашому магазині від 1 грн до 2100 грн

🎁 Які недорогі Вітаміни та мінерали в таблетках для собак можна купити? Шукаєте недорогі Вітаміни та мінерали в таблетках для собак?

💡 Які найкращі Вітаміни та мінерали в таблетках для собак сьогодні??

❓ Які Вітаміни та мінерали в таблетках для собак популярні сьогодні?

На сьогоднішній день наші покупці найчастіше обирають такі Вітаміни та мінерали в таблетках для собак: