8in1 Europe вітаміни С з глюкозаміном для собак, 55 табл. 205 г (1215650)

Вітаміни та мінерали 8in1 Europe вітаміни С з глюкозаміном для собак, 55 табл.  205 г - 1215650
1215650
Виробник
Є в наявності
 
682.00 грн

Кількість

+
-

Безкоштовна доставка по Києву від 500 грн

8in1 (8в1) Excel Glucosamine мінеральний комплекс з глюкозаміном-вітаміни для собак
8in1 (8в1) Excel Glucosamine мінеральний комплекс з глюкозаміном-вітаміни для собак

Глюкозамін - це природна речовина, яка є одним із складових суглобів, зв'язок, сухожиль, глибоких шарів шкіри. При нестачі глюкозаміну погіршується стан шкіри (сухість, лупа, зайва витонченість, млявість) і вовни (тьмяність, крихкість, волосся не міцно тримається в волосяній цибулині). У собак спостерігається слабкість суглобових зв'язок, зовні це може проявлятися як размет, вихляющая ХОДА, припадання на одну з лап. Відстає розвиток і своєчасне формування суглобової сумки - порушується цілісність суглобових хрящів, що може привести до розвитку артритів і артрозів, а так само до постійної кульгавості, особливо страждають ліктьовий і тазостегнові суглоби.
Препарат 8in1 Excel Glucosamine (Глюкозамін) представляє комплекс, до складу якого входить Глюкозамін, кальцій, фосфор, вітамін С, важливі мікроелементи. Лікарі рекомендують його в якості профілактичного засобу зростаючим цуценятам, молодим собакам для зміцнення суглобів і зв'язок, повноцінного розвитку кістяка, збереження правильного обміну речовин, поліпшення шерстного покриву. Як лікувальний препарат в період відновлення після захворювань або травм опорно-рухового апарату (переломи кісток, хвороби суглобів, пошкодження зв'язок і т.п.).
8in1 Excel Glucosamine (Глюкозамін) прекрасно поєднується з іншими вітамінно-мінеральними комплексами «8 in 1». Тільки за рекомендацією ветеринарного лікаря можна зменшувати або збільшувати дозування 8in1 Excel Glucosamine (глюкозаміну) і включати його в схеми лікування разом з іншими лікарськими препаратами.
Складові: дикальцій фосфат, глюкозамін гідрохлорид, витяжка з печінки, кальцію аскорбат (джерело вітаміну С), стеаринова кислота, витяжка з курячого шлунка, цитрусовий біоароматизатор, оксид заліза, стеарат магнію, протеїнат марганцю, протеїнат цинку, протеїнат заліза, протеїнат міді.
Інструкція по застосуванню:
Даний препарат можна давати окремо або змішувати з їжею під час годування собаки.
У разі застосування більш ніж 2-х місяців поспіль дозу можна зменшити на 1 таблетку.
Рекомендована доза:
Собаки вагою:
менше 11 кг-1 таблетка в день
11-22 кг - 2 таблетки в день
22-34 кг - 3 таблетки в день
34-45 кг - 4 таблетки в день
більше 45 кг-5 таблеток на день
Бренд:
Вид продукції:
  • Вітаміни та мінерали
Вид тварини:
  • Пес
Форма випуску:

Не знайдено дописів

Написати відгук
Схожі товари Схожі товари