Доставка замовлень з наповнювачами понад 20 кг відправляються Новою Поштою

Форма випуску
Вік

Вітаміни та мінерали для собак

Ціна 6.00 грн
Застосовують підвищення обміну речовин, зміцнення зростання, відновлення вовняного покриву після линьки. Рекомендується також птахам при випаданні пір'я, розкльовах.
• Активізує травлення та обмін речовин;
• Покращує якість вовни та пера;
• Нормалізує теплообмін.
Спосіб застосування: щодня перед ранковим годуванням добову дозу сірки змішати зі свіжоприготовленим кормом. Не рекомендується згодовувати молодняку у молочний період.
Додавати тільки до охолодженого корму.
Добова норма – 1 г сірки на 1 кг сухої речовини або в наступній кількості (1 столова ложка – 20 г, 1 чайна – близько 7,5 г), добова доза:
1. Кішки - 0,05 - 0,1 г.
2.Собаки - 0,1 - 0,2 г.
3. Папуги - 14 чайної ложки сірки на склянку зернової суміші.
Круг Борошно кісткове Кормова добавка для птахів та тварин 1 кг Хіт
Ціна 65.00 грн
Мінерально-вітамінна кормова добавка для всіх видів птахів та тварин, криниця вітамінів та мінералів.
Кісткове борошно стимулює зростання, сприяє правильному формуванню кістково-м'язової системи, є профілактикою порушення мінерального обміну речовин (рахіт, остеомаляція, остеопороз), зміцнює імунну систему.
склад
Вологість – 3,0%
Протеїн – 5,0%
Жир – 3,0%
Кальцій – 28,6%
Фосфор – 13,4%
Мікроелементи: Mg, Fe, Cu, Zn, J, Co.
Вітаміни: А, D3, Е, В1-В6, В12, РР, К3, Н, С.
Застосовують як доповнення до основного виду корму.
Дозування
Добова норма гр на 1 кг живої ваги.
Собаки, кішки:
- кошенята, цуценята – 3,0 – 5,0
- дорослі тварини – 0,4 – 0,6
- вагітні, лактуючі, бійцівські породи – 0,5 – 0,7
Свині – 0,2
Кролики, нутрії – 0,5
Птах – 0,6 – 0,8
Умови зберігання
Термін придатності – 6 місяців.
Ціна 530.00 грн
Таблетки з глюкозаміном та хондроїтином
для регенерації суглобів та покращення їх рухливості
(для малих та великих порід собак).
Гарантований аналіз в 1 кг:
вологість не більше 5 %, сирий протеїн 205 г/кг, жир 20 г/кг, сира клітковина 70 г/кг, зола 150 г/кг, магній 3,5 г Глюкозаміну сульфат 70000 мг, Хондроїтину сульфат 4200 Вітаміни: Вітамін E (як альфа-токоферолу) 3500 мг, ніацинамід 1500 мг, біотин 100 мг, вітамін C
7 000 мг Мікроелементи: Хелат марганцю та амінокислот, н-гідрат MnHPO4.3H2O (як Mn) 260 мг, селеніт натрію Na2SeO3 (як Se) 2 мг Інші: Альфа – токоферол, що містить екстракти природного походження, речовин;
Упаковка: Канвіт Хондро 100 г (100 тбл), 250 г (250 тбл)/

Інструкція із застосування:
Профілактична доза, молодим зростаючим тваринам
1 таблетка/5 кг ж.м.

Для інтенсивного відновлення хрящів суглобів собак з високим завантаженням
2 таблетки/5 кг ж.м.

При дисплазії тазостегнових суглобів або запалення суглобів
3 таблетки/5 кг ж.м.
Ціна 392.00 грн
УРИНОМЕТ МІНІ це біологічно активна добавка для собак дрібних порід і кішок, що містить DL-метіонін, яка знижує pH сечі. Препарат допомагає при лікуванні та профілактиці нирковокам'яної (мочекам'яної) хвороби (струвітні конкременти). Упаковка: 60 пігулок
Ціна 333.00 грн
Добавка для цуценят і дорослих собак, що містить кальцій і фосфор, необхідні для зміцнення зубів і кісток.
Ціна 1’355.00 грн
Canvit Chondro Super Канвіт Хондро Супер
Для собак вагою понад 25 кг: Для регенерації суглобів, покращення рухливості, зменшення болю при порушеннях рухової активності, собакам із підвищеним ступенем ризику виникнення порушень рухової функції. Застосування добавки рекомендується собакам при дисплазії тазостегнових суглобів, остеоартрозі, собакам великих порід у період зростання, собакам у період високого навантаження на опорно-руховий апарат, літнім собакам.
Канвіт Хондро Супер містить унікальну комбінацію речовин, що сприяє регенерації суглобів та відновленню опорно-рухового апарату. Компоненти у складі добавки зміцнюють хрящі, підвищують механічну міцність суглобів, зміцнюють зв'язки та сухожилля, сприяють покращенню рухливості.
Добова доза, що рекомендується: 1 таблетка на 20 кг
ваги.
Canvit Chondro Maxi Кормова добавка для собак, 166 табл. 500 г Хіт
Ціна 1’510.00 грн
Таблетки з глюкозаміном, хондроїтином та колагеном для регенерації суглобів та поліпшення їхньої рухливості для великих порід собак
Інструкція із застосування:
Canvit Chondro Maxi
Профілактична доза, молодим зростаючим тваринам 0,5 таблетки/10 кг ж.м.
Для інтенсивного відновлення хрящів суглобів собак з високим завантаженням 1 таблетки/10 кг ж.м.
При дисплазії тазостегнових суглобів або запалення суглобів 1,5 таблетки/10 кг ж.м.
Упаковка:
Канвіт Хондро Максі - 250 г (76 тбл.), 500 г (152 тбл.), 1 кг (303 тбл.)
Ціна 32.00 грн
Розчин для орального вживання.
Ціна 241.00 грн
8in1 Ексель Пивні дріжджі – це добавка, спеціально розроблена для підтримки шкіри та вовни собак та котів
В упаковці: 140 табл.
Виробник: 8in1, Німеччина
Ціна 120.00 грн
Вітаміни UNICUM premium для собак з біотином для здорової вовни та шкіри.
Ціна 120.00 грн
Мультивітаміни UNICUM premium для собак загальнозміцнюючий комплекс з омега-3 та омега-6
Ціна 83.00 грн
Вітамікс містить у складі вітаміни А, Д3, Е, завдяки збалансованій комбінації вітамінів добавка заповнює дефіцит цих біологічно активних речовин в організмі тварини, стимулює процеси кровотворення, нормалізує роботу шлунково-кишкового тракту, підвищує неспецифічну резистентність організму, активність та витривалість. функції нервової системи, сприяє активному зростанню та повноцінному розвитку.
Ціна 46.00 грн
Білкова вітамінно-мінеральна добавка до раціону. Містить фосфор, кальцій, цілий набір амінокислот, йод, селен, а також вітаміни А, D та групи В.
Ціна 180.00 грн
Аміносол-імуномодулятор для всіх видів тварин.
Об'єм: 30 мл
Виробник: Canvit, Чехія
Ціна 399.00 грн
Лавета супер для собак розроблена спеціально для боротьби з випаданням вовни, лущенням та свербінням шкіри у собак, що прискорює процес сезонної линьки.
Ціна 494.00 грн
Додаткова кормова добавка Dolfos AmylaDol АмілаДол - це препарат для собак та котів, який містить натуральні ферменти травлення, які забезпечують перетравлення жирів, вуглеводів та протеїнів. 30 табл.
Ціна 120.00 грн
Вітаміни UNICUM premium для собак із кальцієм та фосфором для зубів та кісток.
Ціна 180.00 грн
Браво – вітамінно-мінеральний комплекс, дія якого визначається властивостями біологічно активних компонентів, які активно впливають на різні функції організму: регулюють енергетичні та обмінні процеси в організмі собак, нормалізують роботу їх органів та систем, запобігають розвитку патологій, сприяють збільшенню резистентності до інфекцій, адаптації до стресу.
Опис
Таблетки масою 0,5 г від сіро-жовтого до кавового кольору з вкрапленнями.
склад
1 таблетка містить вітаміни: А - 100 МО, Д3 - 25 МО, Е - 0,6 мг, В1 - 0,075 мг, В2 - 0,275 мг, В3 - 0,075 мг, В5 - 0,050 мг, В6 - 0,09 мг, В12 - 0,0005 мг, К3 - 0,0075 мг; З – 0,25 мг, Н (біотин) – 0,01 мг; марганець – 0,075 мг, залізо – 0,140 мг, цинк – 0,075 мг, мідь – 0,015 мг; антиоксидант, наповнювач.
Застосування
Профілактика вітамінної та мікроелементної недостатності, поліпшення обміну речовин та загального фізіологічного стану, стимуляція росту молодих тварин, запобігання рахіту та остеодистрофій, для покращення функцій шкіри та якості волосяного покриву.
Дозування
1 таблетка на 2,5 кг живої ваги тварини.
Протипоказання
Не встановлено.
Застереження
При застосуванні препарату враховувати вміст вітамінів та мікроелементів у кормах.
Форма випуску
Таблетки масою 0,5 г у контурній комірковій упаковці по 50 табл. у коробках по 300 шт.
Зберігання
Таблетки Браво зберігають в упаковці виробника при t° не вище 25 °С у сухому захищеному від світла місці.
Термін придатності до споживання: 1 рік
Ціна 889.00 грн
КАНВІТ ХОНДРО є спеціальним препаратом, призначеним для регенерації хрящів суглобів і зв'язок. Відновленням цих тканин вимагають також ослаблення болю суглобів. Головними діючими речовинами є хондроїтину сульфат та глюкозаміну сульфат та гідролізат колагену. Хондроїтину і глюкозаміну сульфати є природною складовою хряща суглоба, вони легко всмоктуються і включаються до пошкодженого хряща. Вони сприяють підвищенню гідратації хряща, збільшуючи таким чином його еластичність та підтримуючи його механічну опірність. Глюкозаміну сульфат має також протизапальні дії і сприяє загоєнню ран. Застосування КАНВІТУ ХОНДРО особливо зручне у всіх собак, які мають проблеми з опорно-руховим апаратом або зв'язковим апаратом, при дисплазії тазостегнового суглоба, при остеоартриті, а також протягом періоду одужання після травм суглобів та сухожилля. Застосування у профілактичних цілях рекомендується у молодих собак великих порід, робітників та службових собак із високим завантаженням опорно-рухового апарату.

У собак літнього віку КАНВІТ ХОНДРО допомагає утримувати хорошу рухомість у високому віці, перешкоджає пошкодженню хрящів суглобів і зв'язок, забезпечуючи таким чином безболісну функцію суглоба. Гідролізат колагену надає неминучі амінокислоти, які є будівельним компонентом сполучної (суглобової) такні. Селен і марганець (в органічній, хелатовій формі), вітамін С і вітамін Е важливі з погляду своїх окислення гнітючих дій. Вітамін C бере участь у створенні колагену та сполучних тканин. Магній у добре використовуваній формі хелатів сприяє заспокоєнню тканин, які виставлені сильним напруженням, і також впливає на метаболізм колагену. Стабільність вітамінів у препараті забезпечена природними окисненнями пригнічуючими засобами на основі рослинних екстрактів та суміші токоферолів. Препарат Канвіт Хондро слід вводити протягом не менше 8-10 тижнів, причому рекомендується курс лікування повторювати після закінчення 3 місяців. Можливе також довготривале введення. Добову дозу зручно розділити на кілька прийомів. Таблетки дають прямо рукою, або подрібнені і включені в корм.
Добова доза на 5 кг ваги: профілактична доза, молоді собаки в період зростання - 1 таблетка.
Для регенерації суглобів, для робітників/спортивних та старіючих собак – 2-3 таблетки.

Гарантований аналіз: Протеїн 20.5%, жир 2%, клітковина 7%, зола 15%.

1 КГ МІСТИТЬ: глюкозаміну сульфат 70000 мг, хондроїтину сульфат 42000 мг, колагену гідролізат 100 г, вітамін Е (альфа-токоферол) 3500 мг, вітамін С 7000 мг, біотин 100 мг, 100, 0 мг, магнію хелат 1700 мг, магній 1500 мг, антиоксиданти, суха лактоза, сухі дріжджі, пшеничний крохмаль, дигідроортофосфат кальцію, борошно із м'яса птиці.

Застосування: таблетки дають з руки, або подрібненому вигляді з кормом мінімум 8-10 тижнів; через 3 місяці курс рекомендується повторити. Не перевищуйте рекомендованих доз.
Кінцевий термін реалізації: вказано на упаковці.
Зберігати у сухому темному місці в оригінальній закритій упаковці.
Ціна 442.00 грн
8в1 Європа Мультивітамін Едалт - повноцінний комплекс вітамінів та мінералів для дорослих собак
В упаковці: 70 таблеток
Виробник: 8in1, США
Ціна 39.00 грн
Мінерально-вітамінна кормова добавка для всіх видів птахів та тварин, криниця вітамінів та мінералів.
Кісткове борошно стимулює зростання, сприяє правильному формуванню кістково-м'язової системи, є профілактикою порушення мінерального обміну речовин (рахіт, остеомаляція, остеопороз), зміцнює імунну систему.
склад
Вологість – 3,0%
Протеїн – 5,0%
Жир – 3,0%
Кальцій – 28,6%
Фосфор – 13,4%
Мікроелементи: Mg, Fe, Cu, Zn, J, Co.
Вітаміни: А, D3, Е, В1-В6, В12, РР, К3, Н, С.
Застосовують як доповнення до основного виду корму.
Дозування
Добова норма гр на 1 кг живої ваги.
Собаки, кішки:
- кошенята, цуценята – 3,0 – 5,0
- дорослі тварини – 0,4 – 0,6
- вагітні, лактуючі, бійцівські породи – 0,5 – 0,7
Свині – 0,2
Кролики, нутрії – 0,5
Птах – 0,6 – 0,8
Умови зберігання
Термін придатності – 6 місяців.
Ціна 388.00 грн
Комплексний повноцінний набір, що складається з 12 вітамінів і 9 мінералів необхідних для росту і розвитку цуценят.
Ціна 87.00 грн
склад
Кормова добавка містить суміш очищених жирів морських риб, багатих поліненасиченими жирними кислотами (Omega-3, Omega-6, Omega-9, ейкозапентаєнова, докозагексаєнова) та вітамінами А і Д.

Опис
Є маслянистою рідиною від світло-жовтого до жовтого кольору, зі слабким специфічним запахом, в 1 г якої міститься 898 МО вітаміну А.

Форма випуску
Розфасовують по 100 мл у флакони з темного скла та по 500 мл у темні пластикові флакони.

Фармакологічні властивості
Риб'ячий жир є природним джерелом вітамінів A, D та E, брому, йоду, поліненасичених жирних кислот, органічних сполук сірки та фосфору. Впливає на мінеральний обмін речовин, і в першу чергу кальцію та магнію. Регулює вироблення тромбоцитів крові. Зменшує запалення та свербіння. Зміцнює імунну систему. Сприятливо впливає на зростання та розвиток тварин. При внутрішньом'язовому вступі діє як біогенний стимулятор.

Показання
Застосовують внутрішньо для профілактики та лікування недостатності вітаміну А, рахіту, остеомаляції, хронічних інфекцій, анемії, алергії, шлунково-кишкових захворювань, виразки шлунка, статевих порушень. Використовують як загальнозміцнюючий засіб, а також для прискорення зрощення кісткових переломів. Зовнішньо призначають для лікування себореї, дерматитів, екзем, обморожень, опіків, ран і виразок, іритів, кон'юнктивітів та ін.

Дози та спосіб застосування
Риб'ячий жир застосовують тваринам у наступних дозах:
коровам - 100 - 500 мл,
коням - 40 - 200 мл,
вівцям та козам - 20 - 100 мл,
свиням - 4 - 70 мл,
собакам і песцям - 10 - 30 мл,
кішкам - 5 - 10 мл,
птиці - 2 - 5 мл,
курчатам,
каченят і гусенятів - 0,3 - 0,5 мл.
При внутрішньом'язовому введенні доза риб'ячого жиру на одну тварину становить: великої рогатої худоби - 10 - 15 мл,
телятам - 5 - 10 мл,
вівцям та свиням - 3 - 5 мл,
поросятам-сисунам - 1 - 2 мл.
При зовнішньому використанні змочують риб'ячим пов'язки жиром і змащують уражені поверхні.

Побічна дія
У рекомендованих дозах та при правильному застосуванні не спостерігаються.

Протипоказання
Бажано не застосовувати курчатам-бройлерам та тваринам перед убоєм, оскільки препарат надає продукції запаху риби.

особливі вказівки
Тваринницьку та птахівницьку продукцію після застосування риб'ячого жиру можна використовувати без будь-яких обмежень.

Умови зберігання
У добре закупореному посуді у захищеному від світла, прохолодному та недоступному для дітей та тварин місці. Не допускати впливу високих температур.

Термін придатності – 3 роки.
Ціна 597.00 грн
Мінеральна добавка для цуценят, створена спеціально для організму, що росте, що забезпечує оптимальний розвиток скелета і зубної системи.
Вельпенкальк розроблений на основі наукових відкриттів, відповідно до рецептури доктора Клауса, із співвідношенням кальцію та фосфору 3:1, що забезпечує повною мірою надходження кальцію в організм.
До складу Вельпенкальку входять мінеральні речовини, такі як цинк, мідь, йод, марганець, кобальт, селен.
Якщо Ви годуєте собаку переважно натуральною їжею, як доповнення до Вельпенкалька необхідно давати вітаміни V 25 або Канівіту.
Зміст макроелементів:
Кальцій 20,2%
Фосфор 7,06%
Натрій 2,95%
Вміст мікроелементів в 1 кг препарату:
Цинк 860 мг
Мідь 230 мг
Йод 12 мг
Марганець 590 мг
Кобальт 5 мг
Селен 3 мг
Цуценятам при повнораціонному годуванні - по 2 таблетки Вельпенкальк (або по 2/3 мірної ложки Вельпенкальк у порошку) на кожні 5 кг живої маси щодня протягом усього періоду росту, але не більше 12 таблеток (або 4-х мірних ложок) на день
Цуценятам при натуральному типі годівлі - по 3 таблетки Вельпенкальк (або по 1 мірній ложці Вельпенкальк у порошку) на кожні 5 кг живої маси щодня протягом усього періоду зростання.
OLKAR Риб'ячий жир Кормова добавка для 500 г Хіт
Ціна 140.00 грн
склад
Кормова добавка містить суміш очищених жирів морських риб, багатих поліненасиченими жирними кислотами (Omega-3, Omega-6, Omega-9, ейкозапентаєнова, докозагексаєнова) і вітамінами А і Д.

Опис
Є маслянистою рідиною від світло-жовтого до жовтого кольору, зі слабким специфічним запахом, в 1 г якої міститься 898 МО вітаміну А.

Форма випуску
Розфасовують по 100 мл у флакони з темного скла та по 500 мл у темні пластикові флакони.

Фармакологічні властивості
Риб'ячий жир є природним джерелом вітамінів A, D та E, брому, йоду, поліненасичених жирних кислот, органічних сполук сірки та фосфору. Впливає на мінеральний обмін речовин, і насамперед кальцію та магнію. Регулює вироблення тромбоцитів крові. Зменшує запалення та свербіння. Зміцнює імунну систему. Сприятливо впливає на зростання та розвиток тварин. При внутрішньом'язовому вступі діє як біогенний стимулятор.

Показання
Застосовують внутрішньо для профілактики та лікування недостатності вітаміну А, рахіту, остеомаляції, хронічних інфекцій, анемії, алергії, шлунково-кишкових захворювань, виразки шлунка, статевих порушень. Використовують як загальнозміцнюючий засіб, а також для прискорення зрощення кісткових переломів. Зовнішньо призначають для лікування себореї, дерматитів, екзем, обморожень, опіків, ран і виразок, іритів, кон'юнктивітів та ін.

Дози та спосіб застосування
Риб'ячий жир застосовують тваринам у наступних дозах:
коровам - 100 - 500 мл,
коням - 40 - 200 мл,
вівцям та козам - 20 - 100 мл,
свиням - 4 - 70 мл,
собакам і песцям - 10 - 30 мл,
кішкам - 5 - 10 мл,
птиці - 2 - 5 мл,
курчатам,
каченят і гусенятів - 0,3 - 0,5 мл.
При внутрішньом'язовому введенні доза риб'ячого жиру на одну тварину становить: великої рогатої худоби - 10 - 15 мл,
телятам - 5 - 10 мл,
вівцям та свиням - 3 - 5 мл,
поросятам-сисунам - 1 - 2 мл.
При зовнішньому використанні змочують риб'ячим пов'язки жиром і змащують уражені поверхні.

Побічна дія
У рекомендованих дозах та при правильному застосуванні не спостерігаються.

Протипоказання
Бажано не застосовувати курчатам-бройлерам та тваринам перед убоєм, оскільки препарат надає продукції запаху риби.

особливі вказівки
Тваринницьку та птахівницьку продукцію після застосування риб'ячого жиру можна використовувати без будь-яких обмежень.

Умови зберігання
У добре закупореному посуді у захищеному від світла, прохолодному та недоступному для дітей та тварин місці. Не допускати впливу високих температур.

Термін придатності – 3 роки.
Відгуки покупців
Брали для своєї короткошерстої такси, їі вже 9 років, страждає на аллергічні реакції. Приблизно через тиждень після прийому значно покращився стан шерсті, почали заростати кола навколо очей, хвостик також вкриваеться новою м'якою шерсткою. На смак препарат нейтральний, легко дозувати.

Принциповий вибір


Домашній собака позбавлений можливості самостійно вибирати для себе харчовий раціон. Це роблять її господарі, виходячи зі своїх уявлень про раціональність харчування та фінансових можливостей.


Нерідко збалансованому спеціальномукорму, купленому в зоомагазині, люди віддають перевагу для своїх вихованців домашню їжу, в якій, як вони не зовсім справедливо вважають, геть необхідні для наявності і шкідливі речовини організм набір речовин корисних.


Ретельним вивченням спеціальної літератури про харчування домашніх тварин, зокрема собак, багатьом займатися ніколи, як ніколи і готувати для них спеціальну їжу.


Зробили саме такий принциповий вибір щодо їжі своїм цуценям та собакам інтернет-магазин korm.com.ua (Київ) запрошує трохи довше затриматися на розділі електронного каталогу, де розташувалися вітаміни та мінерали, необхідні для включення до їжі.


Справа в тому, що різну їжу потрібно давати не тільки звертаючи увагу на те, щеня у вас або доросла собака. Останні суттєво різняться між собою за:


 • породі та габаритам;
 • віку;
 • станом здоров'я;
 • фізіологічним особливостям. На вибір їжі для цуценят і собак впливають всі ці фактори.


  Оптимальний вибір


  Для того щоб він виявився саме таким, слід обов'язково враховувати багато факторів:


  а а також щеня до його дорослішання повинні отримувати добавки, у яких мікроелементи містяться у більшій кількості, ніж звичайна добова норма;
 • віковим собакам потрібні мульвітаміни, до складу яких обов'язково входять кальцій і фосфор, що зміцнюють опорно-руховий апарат, а також ретинол, що не дозволяє втратити зір;
 • кальційвмісні полівітаміни для підтримки на належному рівні стану кісток знадобляться в раціоні собак великих розмірів;
 • деякі породи мають зумовлену генами схильність до шкірних захворювань та ослабленого скелета, тобто вітамінні комплекси для них не повинні обходитися без хондропротекторів.


Навіть якщо собака харчується не домашньою, а спеціальною їжею (сухим кормом, зокрема), то і в цьому випадку їй необхідні вітамінні добавки - застосування їх двічі на рік буде оптимальним рішенням.


Від загального до приватного


Обирати на сайтіkorm.com.ua0__

 • натуральністю;
 • відсутністю протипоказань та сумісністю з іншими препаратами (про особливі випадки клієнти попереджаються заздалегідь);
 • зручною формою, що дозволяє робити непомітними добавки в їжу.


Широкий - до півтори сотні найменувань - асортимент в нашому інтернет-магазині і завжди доступна для будь-якої категорії населення ціна дозволяють знайти в каталозі і купити саме те, що потрібно вашому собаці або ще тільки цуценяті на даному відрізку життя то мультивітаміни, полівітаміни, вітамінні добавки або просто вітаміни, а після цього ми постараємося, щоб вам було комфортно:


 • оплатити покупку вибраним способом;
 • отримати її швидко та без проблем.


Так що вперед - до здорового харчування ваших вихованців!

Принциповий вибір


Домашній собака позбавлений можливості самостійно вибирати для себе харчовий раціон. Це роблять її господарі, виходячи зі своїх уявлень про раціональність харчування та фінансових можливостей.


Нерідко збалансованому спеціальномукорму, купленому в зоомагазині, люди віддають перевагу для своїх вихованців домашню їжу, в якій, як вони не зовсім справедливо вважають, геть необхідні для наявності і шкідливі речовини організм набір речовин корисних.


Ретельним вивченням спеціальної літератури про харчування домашніх тварин, зокрема собак, багатьом займатися ніколи, як ніколи і готувати для них спеціальну їжу.


Зробили саме такий принциповий вибір щодо їжі своїм цуценям та собакам інтернет-магазин korm.com.ua (Київ) запрошує трохи довше затриматися на розділі електронного каталогу, де розташувалися вітаміни та мінерали, необхідні для включення до їжі.


Справа в тому, що різну їжу потрібно давати не тільки звертаючи увагу на те, щеня у вас або доросла собака. Останні суттєво різняться між собою за:


 • породі та габаритам;
 • віку;
 • станом здоров'я;
 • фізіологічним особливостям. На вибір їжі для цуценят і собак впливають всі ці фактори.


  Оптимальний вибір


  Для того щоб він виявився саме таким, слід обов'язково враховувати багато факторів:


  а а також щеня до його дорослішання повинні отримувати добавки, у яких мікроелементи містяться у більшій кількості, ніж звичайна добова норма;
 • віковим собакам потрібні мульвітаміни, до складу яких обов'язково входять кальцій і фосфор, що зміцнюють опорно-руховий апарат, а також ретинол, що не дозволяє втратити зір;
 • кальційвмісні полівітаміни для підтримки на належному рівні стану кісток знадобляться в раціоні собак великих розмірів;
 • деякі породи мають зумовлену генами схильність до шкірних захворювань та ослабленого скелета, тобто вітамінні комплекси для них не повинні обходитися без хондропротекторів.


Навіть якщо собака харчується не домашньою, а спеціальною їжею (сухим кормом, зокрема), то і в цьому випадку їй необхідні вітамінні добавки - застосування їх двічі на рік буде оптимальним рішенням.


Від загального до приватного


Обирати на сайтіkorm.com.ua0__

 • натуральністю;
 • відсутністю протипоказань та сумісністю з іншими препаратами (про особливі випадки клієнти попереджаються заздалегідь);
 • зручною формою, що дозволяє робити непомітними добавки в їжу.


Широкий - до півтори сотні найменувань - асортимент в нашому інтернет-магазині і завжди доступна для будь-якої категорії населення ціна дозволяють знайти в каталозі і купити саме те, що потрібно вашому собаці або ще тільки цуценяті на даному відрізку життя то мультивітаміни, полівітаміни, вітамінні добавки або просто вітаміни, а після цього ми постараємося, щоб вам було комфортно:


 • оплатити покупку вибраним способом;
 • отримати її швидко та без проблем.


Так що вперед - до здорового харчування ваших вихованців!

Принциповий вибір


Домашній собака позбавлений можливості самостійно вибирати для себе харчовий раціон. Це роблять її господарі, виходячи зі своїх уявлень про раціональність харчування та фінансових можливостей.


Нерідко збалансованому спеціальномукорму, купленому в зоомагазині, люди віддають перевагу для своїх вихованців домашню їжу, в якій, як вони не зовсім справедливо вважають, геть необхідні для наявності і шкідливі речовини організм набір речовин корисних.


Ретельним вивченням спеціальної літератури про харчування домашніх тварин, зокрема собак, багатьом займатися ніколи, як ніколи і готувати для них спеціальну їжу.


Зробили саме такий принциповий вибір щодо їжі своїм цуценям та собакам інтернет-магазин korm.com.ua (Київ) запрошує трохи довше затриматися на розділі електронного каталогу, де розташувалися вітаміни та мінерали, необхідні для включення до їжі.


Справа в тому, що різну їжу потрібно давати не тільки звертаючи увагу на те, щеня у вас або доросла собака. Останні суттєво різняться між собою за:


 • породі та габаритам;
 • віку;
 • станом здоров'я;
 • фізіологічним особливостям. На вибір їжі для цуценят і собак впливають всі ці фактори.


  Оптимальний вибір


  Для того щоб він виявився саме таким, слід обов'язково враховувати багато факторів:


  а а також щеня до його дорослішання повинні отримувати добавки, у яких мікроелементи містяться у більшій кількості, ніж звичайна добова норма;
 • віковим собакам потрібні мульвітаміни, до складу яких обов'язково входять кальцій і фосфор, що зміцнюють опорно-руховий апарат, а також ретинол, що не дозволяє втратити зір;
 • кальційвмісні полівітаміни для підтримки на належному рівні стану кісток знадобляться в раціоні собак великих розмірів;
 • деякі породи мають зумовлену генами схильність до шкірних захворювань та ослабленого скелета, тобто вітамінні комплекси для них не повинні обходитися без хондропротекторів.


Навіть якщо собака харчується не домашньою, а спеціальною їжею (сухим кормом, зокрема), то і в цьому випадку їй необхідні вітамінні добавки - застосування їх двічі на рік буде оптимальним рішенням.


Від загального до приватного


Обирати на сайтіkorm.com.ua0__

 • натуральністю;
 • відсутністю протипоказань та сумісністю з іншими препаратами (про особливі випадки клієнти попереджаються заздалегідь);
 • зручною формою, що дозволяє робити непомітними добавки в їжу.


Широкий - до півтори сотні найменувань - асортимент в нашому інтернет-магазині і завжди доступна для будь-якої категорії населення ціна дозволяють знайти в каталозі і купити саме те, що потрібно вашому собаці або ще тільки цуценяті на даному відрізку життя то мультивітаміни, полівітаміни, вітамінні добавки або просто вітаміни, а після цього ми постараємося, щоб вам було комфортно:


 • оплатити покупку вибраним способом;
 • отримати її швидко та без проблем.


Так що вперед - до здорового харчування ваших вихованців!

Відповіді на типові запитання:

🙄 Скільки коштують товари у категорії Вітаміни та мінерали для собак?

Ціна на Вітаміни та мінерали для собак у нашому магазині від 1 грн до 2100 грн

🎁 Які недорогі Вітаміни та мінерали для собак можна купити? Шукаєте недорогі Вітаміни та мінерали для собак?

💡 Які найкращі Вітаміни та мінерали для собак сьогодні??

❓ Які Вітаміни та мінерали для собак популярні сьогодні?