Пн-Пт з 9:00 до 17:00 Сб з 10:00 до 15:00 Нд з 10:00 до 15:00
Форма випуску (1)
Бренд
Вага тварини

Спрей від бліх та кліщів для собак

Ціна 173.00 грн
Вітомакс ЕКО-спрей від бліх та кліщів для собак. Натуральний аерозоль проти бліх, кліщів та інших ектопаразитів, а також гігієнічний засіб для собак.
Об'єм: 150 мл
Виробник: Vitomax, Україна
Ціна 128.00 грн
Вітомакс Платинум Спрей від бліх та кліщів для собак
Об'єм: 100 мл
Виробник: Vitomax, Україна
Новинка
Ціна 45.00 грн
Еліт Зоо Спрей репелентний для котів та собак
Об'єм: 10 мл
Виробник: Продукт, Україна
Ціна 165.00 грн
Еліт Зоо Спрей репелентний для котів та собак
Об'єм: 100 мл
Виробник: Продукт, Україна
Ціна 80.00 грн
Фіпроніл Люкс спрей для котів та собак - антипаразитарний препарат проти бліх, вошей, комарів, вушних (отодектози) та іксодових кліщів для котів та собак
Об'єм: 100 мл
Виробник: ПК Круг, Україна
Ціна 180.00 грн
Препарат «фіпроніл-спрей» застосовують для лікування та профілактичного захисту домашніх кішок та собак від бліх, вошей, комарів, вушних (отодектоз) та іксодових кліщів. Обробку тварин проводять на відкритому просторі, або в приміщеннях, що добре вентилюються.
Ціна 79.00 грн
Препарат «фіпроніл-спрей» застосовують для лікування та профілактичного захисту домашніх кішок та собак від бліх, вошей, комарів, вушних (отодектоз) та іксодових кліщів. Обробку тварин проводять на відкритому просторі, або в приміщеннях, що добре вентилюються.
Ціна 133.00 грн
Спрей UNICUM ORGANIC від бліх та кліщів для собак, 100 мл
Ціна 112.00 грн
Фіпромакс БІО Спрей від бліх та кліщів для котів та собак з лавандою
Об'єм: 150 мл
Склад:масло евкаліпта, олія цитронели, олія лаванди, олія кориці, олія лимона, олія полину, олія гвоздики, олія м'яти, олія ріпаку, допоміжні речовини.
Виробник: Fipromax, Україна
Ціна 112.00 грн
Фіпромакс Спрей від бліх та кліщів для котів та собак
Об'єм: 100 мл
Виробник: Fipromax, Україна
KRKA Fypryst Спрей для собак и котов против блох и клещей 100 г Новинка
Ціна 427.00 грн
Фиприст Спрей современное средство профилактики и уничтожения блох, клещей, власоедов и вшей у собак и кошек
Объем: 100 мл
Производитель: KRKA, Словения
Ціна 1’026.00 грн
Frontline Spray - спрей від бліх та кліщів для собак та котів
Об'єм: 250 мл
Виробник: Boehringer Ingelheim, Німеччина
Ціна 64.00 грн
Інсектозол – спрей протипаразитарний. Упаковка: 75 мл
Ціна 69.00 грн
склад
100 мл препарату містить діючі речовини:
діетілтолуамід 20 г.
Допоміжні речовини: санове-95; пропіленгліколь; камфора; ментол, вода дистильована; барвник.

Фармакологічні властивості
Мухоцид – репелентний засіб.
Діетилтолуамід – має репелентну дію, відлякує комах (мухи, комарі, мошки, сирці, сліпні). Камфора та ментол також мають виражену репелентну дію за рахунок специфічного запаху та посилюють дію діетилтолуаміду.

Застосування
Зовнішньо для захисту великої рогатої худоби, коней, овець, кіз від нападів мух, комарів, мошок, сирців, ґедзі при випасі на пасовищі або під час доїння; для собак та кішок під час прогулянок або полювання у лісі (для собак), болотистих місцевостях. Обробка тварин, що у приміщенні, забезпечує їм комфортні умови, оскільки гнус залишає приміщення на 6-10 годин.

Дозування
Зовнішньо, рівномірно розпорошуючи по поверхні тіла тварини. При обробці пляшку з препаратом слід тримати на відстані (10-15) см від вовни тварин (у вітряну погоду необхідно враховувати напрям вітру). Дозують препарат рівномірним натисканням на поршень розпилювача: велика рогата худоба, коні (30-50) натискань для флаконів вмістом до 300 мл, для флаконів вмістом 300; 500 і 1000 мл (7-10) натискань (5-8) мл., лошата, телята, вівці, кози (15-25) натискань для флаконів вмістом до 300 мл, для флаконів вмістом 300; 500 і 1000 мл (4-5) натискань (2,5-4) мл, собаки, кішки в залежності від породи (5-20) натискань для флаконів вмістом до 300 мл, для флаконів вмістом 300; 500 та 1000 мл (2 -5) натискань (1-3) мл. Дія препарату триває від 4 до 8 годин залежно від виду та агресивності комах. Препарат не є ефективним, якщо оброблена тварина потрапила під дощ або після купання.

Протипоказання
Не допускати попадання препарату на слизові оболонки тварин. У тварин, чутливих до компонентів препарату, можливі алергічні реакції. При попаданні препарату на слизові оболонки необхідно промити пошкоджені ділянки теплою водою.

Застереження
У тварин, чутливих до компонентів препарату, можливі алергічні реакції.
Ментол може спричинити кропив'янку, еритему або інші ураження шкіри, такі як дерматит.
Уникати влучення препарату на слизові оболонки тварин.
При обробці пляшку з препаратом тримати на відстані (10-15) см від вовни тварин (у вітряну погоду потрібно враховувати напрям вітру).

Зберігання
Сухе, темне, недоступне для дітей місце за температури від 2° до 25°С.
Не зберігати разом із харчовими продуктами.
Термін придатності – 3 роки.
Ціна 132.00 грн
Природа ПроВет Інсектостоп (спрей)
Інсектоакарицидний спрей для обробки тварин проти ектопаразитів, на всіх стадіях їх розвитку: лісових кліщів, коростяних і вушних кліщів (Sarcoptes canis, Otodectes cynotis), бліх, вошей, волосоїдів, хейлетіел. Ефективний для лікування шкірних дерматитів (усунення сверблячки).
Новинка
Ціна 167.00 грн
Природа Спрей ЕкоВет для котів та собак. Репелентний спрей ЕкоВет для зовнішнього застосування для котів та собак (100 мл) захищає від найпоширеніших видів ектопаразитів.
Об'єм: 100 мл
Виробник: ТМ "ProVET", Україна
Новинка
Ціна 172.00 грн
Секфор 3DСпрей протипаразитарний для котів та собак
Об'єм: 250 мл
Склад: речовини, що діють: фіпроніл, цефенпрокс, припроксифен.
Виробник: ТОВ "Нова Плюс", Україна
Новинка
Ціна 185.00 грн
Сиріон Аредерма Спрей від комарів та кліщів
Об'єм: 100 мл
Виробник: ТОВ Лантана Салар, Україна
Ціна 186.00 грн
Фіпроніл Люкс спрей для котів та собак - антипаразитарний препарат проти бліх, вошей, комарів, вушних (отодектози) та іксодових кліщів для котів та собак
Об'єм: 250 мл
Виробник: ПК Круг, Україна
Ціна 86.00 грн
Профілактика і лікування собак і котів при захворюваннях, викликаних ектопаразитами: блохами (Ctenocephalus spp. ), паразитоформними кліщами (Dermacentor spp., Rhipicephalus spp., Ixodes spp. ) і вошами на всіх стадіях розвитку.
Препарат ефективний проти коростявих і вушних кліщів і є ефективним засобом для лікування інфекцій, викликаних Otodectes cynotis у кішок.
Ефективний препарат також відносно двох інших видів кліщів Neotrombicula automnalis і Sarcoptes scabiei, а також деяких видів паразитів Cheyletiella, що викликають безгнійний дерматит.
Препарат ефективний щодо вошей Trichodectes canis і Felicola subrostatus у собак і котів.
Дозування
Препарат наноситься зовні безпосередньо на шкіру шляхом натискання на кришку-розпилювач флакона з препаратом в місця недоступні для злизування: собакам в ділянці холки і уздовж хребта, котам в ділянці потилиці, на шкіру вушної раковини. При корості і малофагозах обробку проводять 2-3 рази з інтервалом 8-10 днів.
Вид тварини дозування,
зовнішньо кількість натискань
на кришку-розпилювач
Пес
на 2-10 кг маси тіла 1,0 мл 18
на 10-20 кг маси тіла 2,0 мл 36
на 20-40 кг маси тіла 3,0 мл 54
більше 40 кг маси тіла 4,0 мл 72
Коти 1,0 мл 18
Цуценята і кошенята 0,5 мл 9
Препарат наноситься одноразово. Профілактичний ефект триває протягом 1,5-2 місяців. По закінченню цього терміну, при необхідності, обробку можна повторити.
Протипоказання
Не встановлені.
Ціна 578.00 грн
Frontline Spray - спрей від бліх та кліщів для собак та котів
Об'єм: 100 мл
Виробник: Boehringer Ingelheim, Німеччина
Відгуки покупців
Замовляємо у друге. Сподобався ефект - рекомендую, вистачила навіть на довше ніж в інструкції
Ефективні краплі від паразитів, гарна ціна за них. А головне виготовлені в Україні!
Бесполезный ошейник. Блохи стали появляться через неделю.

Уважні власники стежать за здоров'ям та станом своїх собак. У весняний та літній час існує високий ризик укусів кліщами та блохами. Саме тому важливо звернути увагу на зовнішній вигляд собаки та за перших ознак постаратися запобігти можливому зараженню та убезпечити улюбленця. Варто купити спрей від кліщів для собак. Даний засіб допомагає нейтралізувати комах на шерсті тварини та запобігає серйозним наслідкам укусів.

У чому переваги препарату

Бажаєте знайти ефективний засіб для боротьби з паразитами? Рекомендується вибрати спрей від кліщів для собак. Засіб містить інсектициди та репеленти, що мають відлякувальні та руйнівні властивості для комах. Препарати мають кілька явних переваг:

 1. Швидка дія: активні речовини починають працювати відразу після нанесення на шерсть тварини, не потрапляючи при цьому в кров, що запобігає можливим випадкам інтоксикації організму собаки.
 2. Безпечне використання: спрей легко застосовувати, він безпечний та діє на поверхні шерсті. Однак при нанесенні варто уникати попадання на слизову оболонку, оскільки це може негативно позначитися на здоров'ї вихованця.
 3. Простота застосування: спрей від бліх та кліщів для собак наноситься рівномірно по всій шерсті собаки за допомогою аерозолю, після чого слід дати йому висохнути.

Крім того, часто повторна обробка шкірного покриву пса не потрібна, оскільки спрей ефективний після першого застосування.

Особливості вибору спрею

Вибираючи спрей від бліх для собак, варто враховувати низку параметрів:

 1. Вік та розмір тварини: зверніть увагу на рекомендації, вказані на пакуванні продукту, щоб підібрати оптимальний варіант, що відповідає віку та розміру вихованця.
 2. Тип паразитів: при виборі спрею від бліх орієнтуйтеся на те, щоб він забезпечував повний захист від найпоширеніших у вашому районі паразитів.
 3. Склад продукту: якщо тварина схильна до алергій або має чутливу шкіру, вибирайте натуральні препарати без хімічних добавок у складі.
 4. Тривалість дії: подбайте про те, щоб дізнатися, як довго продукт зберігає свою ефективність. Це допоможе правильно розподіляти проміжки між застосуваннями відповідно до рекомендацій виробника.

Купити ефективний засіб від бліх та кліщів можна у нашому інтернет-магазині Korm.ua. В асортименті є безліч дієвих препаратів високої якості від надійних виробників за приємними цінами. Замовити потрібний засіб можна з доставкою по всій Україні.

Як правильно застосовувати засіб

Застосовувати спрей для собак від бліх та кліщів досить просто. Процедуру можна провести навіть без походу до ветеринара. Ось кілька кроків, які допоможуть вам правильно використовувати препарат на чотирилапому другові:

 1. Підготовка: перед застосуванням ретельно збовтайте флакон з аерозолем, щоб забезпечити рівномірний розподіл активних компонентів.
 2. Перевірте шерсть: переконайтеся, що шерсть вихованця суха та чиста. Якщо вона брудна, ефективність препарату може бути знижена.
 3. Нанесення: розпиліть аерозоль від бліх на шерсть тварини, дотримуючись інструкцій на пакуванні. Обробіть все тіло тварини, уникаючи попадання засобу в очі та ніс.
 4. Помасажуйте шерсть: для рівномірного розподілу засобу після нанесення помасажуйте шерсть вихованця.

Після обробки не дозволяйте вихованцю вилизувати оброблені ділянки до повного висихання, тільки так можна бути впевненим, що засіб діє повноцінно.

Відповіді на типові запитання:

🙄 Скільки коштують товари у категорії Спрей від бліх та кліщів для собак?

Ціна на Спрей від бліх та кліщів для собак у нашому магазині від 45 грн до 1026 грн

🎁 Які недорогі Спрей від бліх та кліщів для собак можна купити? Шукаєте недорогі Спрей від бліх та кліщів для собак?

💡 Які найкращі Спрей від бліх та кліщів для собак сьогодні??