Ціна
UAH  –  UAH
  • 62 UAH
  • 8585 UAH
Вік
Призначений для
Розмір породи
Клас

Корм сухий для собак

Royal Canin Maxi Adult Сухий корм для дорослих собак великих розмірів 15 кг Хіт
Ціна 3’525.00 грн
Роял Канін Максі Едалт - повнораційний сухий корм для дорослих собак великих розмірів (вага дорослого собаки від 26 до 44 кг) віком від 15 місяців
Вага: 15 кг
Виробник: Royal Canin, Франція
Ціна 580.00 грн

Роял Канін Дієт Гастроінтестинал Лоу Фет Дог - сухий повнораціонний дієтичний корм для собак, що рекомендується при порушеннях травлення та екзокринної недостатності підшлункової залози.
Вага: 1,5 кг
Виробник: Royal Canin, Франція

Ціна 645.00 грн
Роял Канін Йоркшир Тер'єр - повнораціонний сухий корм для дорослих собак породи йоркширський тер'єр віком від 10 місяців
Вага: 1,5 кг
Виробник: Royal Canin, Франція
Ціна 625.00 грн

Роял Канін Дієт Гепатик Дог - повнораціонний дієтичний сухий корм для дорослих собак при захворюваннях печінки
Вага: 1,5 кг
Виробник: Royal Canin, Франція

Ціна 690.00 грн
Роял Канін Дієт Сенсітивіті Контрол Дог - сухий повнораційний дієтичний корм для дорослих собак, що застосовується при харчовій алергії або харчовій непереносимості. Ветеринарна дієта
Вага: 1,5 кг
Виробник: Royal Canin, Франція
Ціна 900.00 грн

Роял Канін Дієт Гіпоалергенік Дог - корм сухий повнораціонний дієтичний для дорослих собак, що застосовується при харчовій алергії або харчовій непереносимості
Вага: 2 кг
Виробник: Royal Canin, Франція

Royal Canin Maxi Puppy Сухий корм для цуценят порід великих розмірів 15 кг Знижка
Ціна 2’661.00 грн
Роял Канін Максі Паппі - сухий повнораційний корм для цуценят порід великих розмірів (вага дорослого собаки від 26 до 44 кг) віком до 15 місяців
Вага: 15 кг
Виробник: Royal Canin, Франція
Ціна 6’075.00 грн
Акана для цуценят великих порід-повнораціонний сухий корм для цуценят великих порід
Вага: 17 кг
Виробник: ACANA, Канада
Ціна 792.00 грн
Пуріна Про План Дог Едалт для середніх порід Курка та рис - повнораційний сухий корм з куркою та рисом для дорослих собак середніх порід
Вага: 3 кг
Виробник: Purina, Франція
Ціна 7’926.00 грн
Акана Грес Фед Ламб Сухий для собак усіх порід та вікових груп з ягням
Вага: 17 кг
Виробник: Acana, Канада
Ціна 1’140.00 грн
Роял Канін Максі Едалт - повнораційний сухий корм для дорослих собак великих розмірів (вага дорослого собаки від 26 до 44 кг) віком від 15 місяців
Вага: 4 кг
Виробник: Royal Canin, Франція
Ціна 1’020.00 грн

Роял Канін Французький бульдог – повнораціонний сухий корм для дорослих собак породи французький бульдог віком від 12 місяців.
Вага: 3 кг
Виробник: ROYAL CANIN, Франція

Ціна 730.00 грн
Роял Канін Міні Паппі - корм для цуценят малих порід (вага дорослого собаки від 1-го до 10-ти кг)
Вага: 2 кг
Виробник: ROYAL CANIN, Франція
Ціна 1’140.00 грн
Роял Канін Медіум Едалт - повнораційний сухий корм для дорослих собак середніх розмірів (вага дорослої собаки від 11 до 25 кг) віком від 12 місяців до 7 років
Вага: 4 кг
Виробник: Royal Canin, Франція
Ціна 645.00 грн

Royal Canin Chihuahua Adult корм для собак породи Чихуахуа від 8 місяців
Вага: 1,5 кг
Виробник: ROYAL CANIN, Франція

Ціна 1’080.00 грн
Роял Канін Ікс-Смол Едалт - повнораційний сухий корм для собак у віці з 10 місяців до 8 років мініатюрних порід
Вага: 3 кг
Виробник: ROYAL CANIN, Франція
Royal Canin YorkshireTerrier Puppy Сухий корм для цуценят породи йоркширський тер'єр 500 г Знижка
Ціна 194.00 грн
Роял Канін Йоркшир Тер'єр паппі - повнораціонний сухий корм для цуценят породи йоркширський тер'єр віком від 2 до 10 місяців.
Вага: 500 гр
Виробник: Royal Canin, Франція
Ціна 454.00 грн
Корм сухий повнораційний дієтичний для цуценят та дорослих собак. Сприяє компенсації порушень травлення та при хронічній недостатності підшлункової залози, із високозасвоюваними інгредієнтами та низьким рівнем жиру. Цей корм із збільшеним рівнем вмісту електролітів та високозасвоюваних інгредієнтів застосовується також для зниження гострих розладів травлення.
Ціна 725.00 грн

Роял Канін Дієт Гастроінтестинал Дог - сухий повнораціонний дієтичний корм для дорослих собак, що рекомендується при гострих розладах травлення. Ветеринарна дієта
Вага: 2 кг
Виробник: Royal Canin, Франція

Ціна 1’006.00 грн
Спеціально розроблений для дорослих собак дрібних порід вагою до 10 кг. Корм Pro Plan Adult Small виготовлений на основі м'яса курки вищої якості та рису, що легко засвоюється, без барвників і консервантів.
Ціна 3’375.00 грн

Роял Канін Гігант Едалт - повнораціонний сухий корм для дорослих собак дуже великих розмірів (> 45 кг) у віці 18/24 місяців і старше
Вага: 15 кг
Виробник: Royal Canin, Франція

Ціна 1’219.00 грн
Акана для цуценят дрібних порід - сухий корм для цуценят малих порід (вага дорослого собаки до 9 кг)
Вага: 2 кг
Виробник: ACANA, Канада
Ціна 2’520.00 грн
Роял Канін Міні Едалт – повнораційний корм для дорослих собак мініатюрних порід у віці з 10 місяців
Вага: 8 кг
Виробник: Royal Canin, Франція
Ціна 1’968.00 грн
Пуріна Дог Чау Едалт Ягня - повнораціонний корм для дорослих собак у віці від 1 до 5 років
Вага: 14 кг
Виробник: Purina Cat Chow, Угорщина
Ціна 1’448.00 грн
Акана Грес Фед Ламб Сухий для собак усіх порід та вікових груп з ягнятим
Вага: 2 кг
Виробник: Acana, Канада
Відгуки покупців
Цвергпинчер. Раньше кормила нутрам s2. Потом собачка заболела энтеритом, лечение, потом восстановление, практически ничего не ел, часто меняли корм (давали разный мокрый) что бы хоть кушал и заработал небольшой пакреатит и аллергию. Сказали подобрать хороший корм. Так как раньше уже с удовольствием ел нутрам, решили попробовать Т29. И порадовало что щенкам можно. И он беззерновой. Перхоть проходит. Ест хорошо. Ещё и акция порадовала. Можно не дорого взять на пробу как раз на две недели.
Благодарю команду магазина за прекрасный, качественный сервис, и за вкусный корм - мой немец его выпрашивает)
Желаю всем процветания в новом году!)

Собачий раціон має бути збалансованим, оскільки тварині для нормального функціонування організму необхідні вітаміни, мікроелементи та поживні речовини. Сухий корм — один з кращих видів ласощів для пухнастого друга. Він містить безліч корисних компонентів та сприятливо впливає на здоров'я улюбленця. Купити сухий корм для собак — відмінне рішення, оскільки даний тип їжі зручний у застосуванні та корисний для тварини. Крім того, в асортименті є великий вибір смаків та ароматів. Всі вони приємні для собак, тому вихованець буде їсти із задоволенням.

Переваги сухого корму для собак

На відміну від домашньої їжі для тварин, яку готують вручну (навіть якщо вона розділена на порції, зважена та вважається повноцінною), сухий корм для собак створюється професіоналами, проходить лабораторне тестування та перевірку, а також спеціально підбирається з урахуванням потреб конкретної породи. Таким чином, збалансованість, енергетична цінність, а також вміст вітамінів та мікроелементів точно відповідає потребам конкретної тварини.

Наприклад, купуючи корм для німецької вівчарки, ви можете бути впевнені, що ваш вихованець отримає все необхідне в рекомендованих дозах, і корм буде оптимально підходити саме даній породі, враховуючи її особливості у віці та розмірах (на відміну від потреб, наприклад, мальтійського песика або той-тер'єра). Потреби в поживних речовинах для собак різних порід, віку, розмірів та способу життя (чи то невеликі домашні вихованці або великі сторожові собаки) індивідуальні. Вирішивши замовити сухий корм для собаки, ви забезпечуєте вихованцю хороше самопочуття та здоров'я.

Що врахувати при виборі сухого корму для собак

Одним із ключових аспектів у виборі ласощів для собаки є його склад. У високоякісних кормах преміум- та суперпреміумкласу, таких як холістики, на першому місці у списку інгредієнтів зазвичай вказується м'ясо чи риба.

Однак склад – це далеко не єдиний критерій. Необхідно враховувати індивідуальні особливості та вподобання собаки. Завдяки різноманітним фільтрам у каталозі, можна швидко вибрати потрібну їжу, орієнтуючись на наступні фактори:

  1. Вік пса. Важливо підбирати корм для цуценят (незалежно від їх розміру), дорослих та літніх собак під їх індивідуальні потреби та особливості організму.
  2. Комплекція тварини. Сьогодні можна вибирати корми, спеціально призначені для великих, дрібних та середніх порід.
  3. Смакові переваги. Існує величезна різноманітність смаків, від курки та індички до ягняти, качки, лосося, океанічної риби та інших.
  4. Особливі потреби вихованця. В асортименті представлені гіпоалергенні корми, продукти для здоров'я шкіри, шерсті, захисту зубів та ясен, а також корми для вихованців з різним рівнем активності або особливими потребами у травленні.

Ціна на сухий корм для собак варіюється в залежності від складу та призначення продукту, проте кожен зможе знайти оптимальний варіант у нашому магазині. Korm.com.ua пропонує харчування, яке не викликає алергії та добре засвоюватиметься, приносячи користь здоров'ю собаки. Крім того, у каталозі є велика різноманітність пакування від 500 грамів до 20 кілограмів і більше, що дозволяє вибрати продукт відповідно до потреб.

Як купити сухий корм для собаки

Сухий корм для собак можна купити у нашому інтернет-магазині Korm.com.ua. В асортименті ви знайдете безліч товарів для улюбленців, які можна легко замовити з доставкою по всій Україні.

Відповіді на типові запитання:

🙄 Скільки коштують товари у категорії Корм сухий для собак?

Ціна на Корм сухий для собак у нашому магазині від 62 грн до 8585 грн

🎁 Які недорогі Корм сухий для собак можна купити? Шукаєте недорогі Корм сухий для собак?