Acana Free-Run Duck сухий корм для дорослих собак з качкою, на вагу 1 кг (5602330)

Хіт
Корм на вагу Acana Free-Run Duck сухий корм для дорослих собак з качкою, на вагу 1 кг - 5602330
5602330
Виробник
 
538.00 грн
Немає в наявності
Acana Free-Run Duck-це раціон з обмеженою кількістю інгредієнтів, де м'ясо качки (50%) є єдиним джерелом легкозасвоюваних протеїнів, що ідеально підходить всім собакам з чутливим травленням.

Acana Free-Run Duck-це раціон з обмеженою кількістю інгредієнтів, де м'ясо качки (50%) є єдиним джерелом легкозасвоюваних протеїнів, що ідеально підходить всім собакам з чутливим травленням. М'ясо качки, вирощеної на "вільному вигулі" в Онтаріо, доставляється до нас свіжим у високопоживному співвідношенні WholePrey™, в якому м'ясо, внутрішні органи і хрящі є відображенням природного раціону собак.
Свіжі груші сорту "Бартлетт", гарбуз і мускатний гарбуз є багатим джерелом розчинної клітковини, яка необхідна для здорового травлення.
Виготовлена з неперевершених свіжих інгредієнтів на наших нагородах Канадських кухнях, ця біологічно відповідна формула ідеальна навіть для самих вибагливих вихованців. Ознайомтеся з нашими інгредієнтами, і ми думаємо, ви погодитеся з нами!

Біологічно відповідні корми на основі м'яса для відображення природного раціону собак
Найближчим родичем всіх домашніх собак є сірий вовк. Протягом останніх років від вовка відбулися сотні порід собак, але, не дивлячись на це, їх фізіологія залишилася незмінною.
Наша філософія біологічної відповідності проста: відобразити багатство, свіжість і різноманітність м'яса, яке б собаки вживали в дикій природі, обмежуючи кількість вуглеводів і синтетичних добавок, не властивих природному раціону.


БІЛЬШЕ М'ЯСА (50%) БІЛЬШЕ ПРОТЕЇНІВ (31%)
Собаки від природи м'ясоїдні, вони біологічно вимагають м'ясної їжі, з високим вмістом білка. У них гострі зуби, короткий травний тракт, організм, адаптований виключно до м'ясного раціону харчування, багатому білками і жирами тваринного походження тому в кормі ACANA Free-Run Duck 50% складу-це м'ясо качки, вирощеної на» вільному вигулі «в Онтаріо, визнане» придатним для вживання в їжу людиною", до прибуття на наші кухні.
У кормах ACANA повністю відсутні концентровані білки з картоплі або гороху, які поширені в традиційних кормах, замість них, до складу кормів ACANA входять високоякісні протеїни з риби (а не рослинного), які необхідні для підтримки м'язової маси і природного харчування вашої собаки.
Що незрівнянно з традиційними кормами, які містять незначну кількість білка (з великою кількістю вуглеводів) або містять невідповідні для собак концентрати рослинних протеїнів.

ВИСОКИЙ ВМІСТ СВІЖИХ М'ЯСНИХ ІНГРЕДІЄНТІВ (1/2 СВІЖЕ М'ЯСО)
Ми використовуємо свіжі м'ясні інгредієнти в найбільш природній і поживній формі. Саме тому, 1/2 м'ясних інгредієнтів у складі формули ACANA Free-Run Duck є свіжими або сирими, а 1/2 це висушене м'ясо і жири - концентроване джерело протеїнів. Всі інгредієнти, визнані придатними для вживання в їжу людиною, до того як вони потрапляють до складу корму – що є рідкістю серед виробників кормів для домашніх тварин.

ЄДИНЕ ДЖЕРЕЛО М'ЯСНИХ ПРОТЕЇНІВ (1)
У формулі ACANA Free-Run Duck протеїни походять з єдиного джерела-качки, вирощеної на "вільному вигулі", всі м'ясні інгредієнти представлені в високопоживному співвідношенні WholePrey™, включаючи м'ясо, внутрішні органи і хрящі. Таке співвідношення є відображенням природного раціону і забезпечує всі поживні потреби вашої собаки. Завдяки співвідношенню WholePrey™ значно скорочується потреба в додаванні синтетичних вітамінів і амінокислот, що робить корм ACANA Free-Run Duck смачним і корисним вибором для собак з чутливим травленням.
Що незрівнянно з традиційними кормами, в яких м'ясні інгредієнти рідко коли містяться в співвідношенні WholePrey™, а склад включає в себе довгий список синтетичних добавок.

ACANA створена для хижаків
Собаки виглядають по-різному, але кожна собака має той же набір ДНК анатомію травної системи, що і сірий вовк, а це означає, що собаки - факультативні хижаки, адаптовані до м'ясного раціону з високим вмістом білків і жирів. Грунтуючись на цей біологічний факт, ми створили поживний аналіз відображає раціон, яким би Ваша собака харчувалася в природі.
Корм ACANA містить високопоживні протеїни і жири, з меншою кількістю небажаних вуглеводів.
Сирий протеїн (хв.) 31%
Жир (хв.) 15%
Клітковина (Макс.) 5%
Вологість (макс.) 12%
Кальцій (хв.) 1.3%
Фосфор (хв.) 0.9%
Омега - 6 2.2%
Омега-3 0.8%
ЕПК (хв.) 0.1%
ДГК (хв.) 0.15%
Глюкозамін (хв.) 1200 мг / кг
Хондроїтин сульфат (хв.) 1000 мг / кг

Бренд:
Вид продукції:
  • Корм на вагу
Вид тварини:
  • Пес
Клас:
  • Суперпреміум
Розмір породи:
  • Будь-який розмір

Не знайдено дописів

Написати відгук
5902920
Ціна 1.60 грн
+
Схожі товари Схожі товари