Hubertus Gold вологий корм для собак з птахом і рисом 800 г (2141460)

Корм консервований Hubertus Gold вологий корм для собак з птахом і рисом 800 г - 2141460
2141460
Виробник
 
153.00 грн
Немає в наявності
Хубертус Гольд. Птах і рис з маслом із зародків пшеничних зерен консервований корм преміум-класу для активних собак.
Консерви Хубертус Гольд вищого сорту відрізняються особливо високим вмістом м'яса (від 70% ), що забезпечує оптимальну комбінацію цінних білків і вуглеводів. Унікальні рецептури з натуральними компонентами, забезпечують собак щоденним здоровим різноманітністю.

Опис:
Шматочки м'яса з рисом в желе.

Склад: М'ясо птиці та м'ясні субпродукти, рис, морква, масло із зародків пшеничних зерен, мінеральні речовини, вітаміни.

Фармакологічні властивості
Корм забезпечує організм тварини необхідною кількістю поживних речовин, вітамінів і мікроелементів, що сприяє активізації обміну речовин, поліпшенню апетиту, росту і розвитку волосяного покриву.

Застосування
Як основний і повнораціонний корм для дорослих собак. Сумісний у використанні з іншими кормами при відповідним чином збалансованому раціоні.

Дозування:
Корм згодовують в готовому вигляді(кімнатної темератури) з розрахунком 800г/добу (одна порція) на 20 кг живої маси тварини.

При згодовуванні корму необхідно забезпечити постійний і безперешкодний доступ тварин до питної води.

Зберігання: в сухому, темному місці при температурі від 14 до 29°С.після розтину банки корм вживе відразу. При температурі від 2 до 7 °С зберігати банку відкритою не більше 12 годин. Термін придатності: 14 місяців.
Бренд:
Вид продукції:
  • Корм консервований
Вид тварини:
  • Пес
Форма випуску:

Не знайдено дописів

Написати відгук
Схожі товари Схожі товари