Пн-Пт з 9:00 до 17:00 Сб з 10:00 до 15:00 Нд з 10:00 до 15:00

Засоби по догляду за водою для рибок

Dajana Малахіт зелений Ліки для риб, 20мл 20 г sale -30% online
40.00 грн
Ціна 28.00 грн
Засіб для дезінфекції
Проти шкірних паразитів, рівновійної інфузорії, триxoдину та цвілі.
Rikka Комплекс Мікро Добриво для акваріумних рослин, 100 мл 100 г sale -38% online
52.00 грн
Ціна 32.00 грн
Комплексне добриво для акваріумних рослин, що містить збалансований склад мікроелементів у формі хелатних комплексів на основі карбонових кислот, властивих вищим рослинам.
На відміну від інших виробників, хелатні сполуки мікроелементів ми отримуємо не простим змішуванням компонентів, а автоклавним синтезом оксидів елементів та карбонових кислот, після чого донасичуємо розчин вітамінами та карбоновими кислотами. Такий складний метод одержання добрив розкриває всі переваги справжніх недбалих сполук.
Склад добрив підібраний таким чином, що при регулярному їх використанні в акваріумі встановлюється природне співвідношення елементів, властиве більшості тропічних водойм з пишною рослинністю. Комплекс вітамінів групи В, РР та С сприяє засвоєнню мікроелементів та прискорює розвиток кореневої системи, фотосинтезу та загальний розвиток рослин. Регулярне застосування добрива створює у воді акваріума баланс мікроелементів, сприяє активному росту рослин та забезпечує насичений колір листя. У рекомендованих дозах препарат нешкідливий для риб та інших мешканців акваріума, що інгібує розвиток небажаних в акваріумі нижчих водоростей.
Швидко усуває симптоми нестачі харчування, рослини знову захоплюють своєю пишністю. Залізо, бір, марганець посилюють червоні та червоно-коричневі кольори, забезпечують чіткий та фактурний малюнок листа. Магній сприяє утворенню насичено-зеленого забарвлення листя.
Використання:
Для стабільного росту рослин рекомендується щодня вносити до акваріуму по 1 мл на 100 літрів води. Бажано поєднувати із внесенням в акваріум «Комплекс МАКРО» з щотижневою заміною частини акваріумної води на свіжу. Для акваріумів з високою щільністю посадки рослин, а також оснащених додатковими освітлювальними приладами, особливо якщо при цьому застосовується система збагачення води, тижневе дозування може бути збільшено до 20 мл на 100 літрів води. За наявності явних ознак хлорозу рослин дозування слід збільшити, як і попередньому випадку.
Склад K, Fe, Mn, Mg, Zn, Cu, B, Mо, Co, амінокислоти, карбонові кислоти, вітаміни. Не містить нітратів та фосфатів.
Термін придатності – 36 місяців.
Об'єм: 100 мл.
Виробляється відповідно до ТУ У 20.5-3348315741-001: 2015
Ціна 46.00 грн
AQUAYER Аквамед-концентрований препарат широкого спектру дії. Ефективний проти ектопаразитів, включаючи іхтіофтіріоз (іхтік, манка), а також проти інших зовнішніх збудників – грибків, бактерій, вірусів (наприклад, плавникова гниль).
Ціна 66.00 грн
AQUAYER Альгіцид + СО2-унікальний засіб, що об'єднує властивості високоефективного альгіциду для боротьби проти водоростей і джерела органічного СО2 для прискорення росту акваріумних рослин.
Ціна 46.00 грн
AQUAYER NO3 мінус – (нітрат мінус) – ефективний засіб зниження концентрації нітратів в акваріумній воді.
Ціна 46.00 грн
AQUAYER АкваБактол – ефективний дезінфікуючий засіб проти зовнішніх бактеріальних інфекцій (Aeromonas, Pseudomonas, Columnaris), які вражають зовнішні покриви риб та викликають такі симптоми як плавникова гнилизна та білий наліт на губах риб.
Ціна 46.00 грн
AQUAYER АнтиТоксин Vita - використовується для підготовки води безпечної для риб в акваріумі.
Ціна 132.00 грн
AQUAYER АнтиТоксин Vita - - використовується для підготовки води безпечної для риб в акваріумі.
Ціна 46.00 грн
AQUAYER АльгоШок - засіб проти зелених нитчастих водоростей та цвітіння води.
Ціна 95.00 грн
AQUAYER Таблетки залізо плюс в 6 разів більше раніше випущених AQUAYER Удо Єрмолаєва таблетки, тому їх застосування більш зручно в разі підгодівлі великих кущів рослин.
Ціна 66.00 грн
AQUAYER Удо Єрмолаєва Залізо+ - концентроване добриво для акваріумних рослин, на основі глюконату заліза.
Ціна 46.00 грн
AQUAYER Удо Єрмолаєва ЗАЛІЗО+ - концентроване добриво для акваріумних рослин, на основі глюконату заліза.
Ціна 66.00 грн
AQUAYER Іхтіофтіріцід-ефективний засіб проти багатьох форм Ichthyophthirius (іхтіофтіріоз, іхтік, манка) в акваріумах з прісною і морською водою.
Не містить отруйний для риб формалін (формальдегід). До складу входять безпечний і ефективний альдегід - замінник формальдегіду, малахітовий зелений.
Які переваги препарату AQUAYER Іхтіофтіріцід?
Більшість вітчизняних та імпортних препаратів проти іхтіофтіріозу містять формальдегід (формалін) як один з компонентів-антисептиків. Він допомагає позбутися від зовнішніх паразитів, але в той же час є вкрай токсичним для акваріумних риб. Найчастіше така обробка призводить до загибелі риб, особливо при завищених дозах. Але, не дивлячись на це, багато виробників не відмовляються використовувати формальдегіду (формалін) через його низьку ціну.
AQUAYER Іхтіофтіріцід не містить формальдегід. Замість нього в наших препаратах використовується більш ефективний антисептик, безпечний для риб альдегід-замінник формальдегіду. Тому використовуючи AQUAYER Іхтіофтіріцід, ви зменшуєте ймовірність отруєння риб до мінімуму навіть при завищених дозах.
Нова версія AQUAYER Іхтіофтіріцід стала в чотири рази концентрованней, тому тепер AQUAYER Іхтіофтіріцід значно економічніше ніж аналоги інших виробників. 100 мл препарату достатньо для обробки 2000 л води.
Застосування
Перед застосуванням препарату вимкніть УФ стерилізацію і видаліть з фільтра адсорбенти(наприклад, активоване вугілля).
У перший день, перед використанням препарату підміните 50% води, а потім внесіть Іхтіофтіріцід в дозуванні п'ять натискань дозатора (1мл) на кожні 20 літрів води. Якщо симптоми не зникнуть, через 24 години повторити половину зазначеної дозуванні і ще через 24 години - чверть зазначеної дозування. В особливо важких випадках повторити зазначену дозування на другий і третій день. Обов'язково використання цілодобової аерації. Для підвищення ефективності в перший день обробки рекомендується вимкнути освітлення.
У важких випадках рекомендується проводити спільну обробку з препаратом Парацид AQUAYER в половинному дозуванні, від рекомендованої для його окремого застосування.
Після закінчення курсу обробки, на четвертий день в ОБОВ'ЯЗКОВОМУ порядку провести дві підміни води, 50% води на четвертий день і 50% на шостий від початку обробки або використовувати активоване вугілля в якості адсорбенту.
З метою збереження мікрофлори акваріума і економії препарату можна проводити вищеописану процедуру в спеціально підготовленому карантинному акваріумі.
Об'єм флакона: 100 мл на 2000л води.
Термін і умови зберігання:
2 роки при температурі не вище 30 °С
Запобіжні заходи:
Берегти від дітей. Не приймати всередину. При попаданні на слизову оболонку очей промити великою кількістю води.
Не є ветпрепаратом
Ціна 66.00 грн
AQUAYER Калій - концентроване добриво для акваріумних рослин, що містить калій.
Ціна 132.00 грн
AQUAYER Калій-концентроване добриво для акваріумних рослин містить калій.
Ціна 46.00 грн
AQUAYER Парацид – ефективно знищує Oodinium, Cryptocaryon, Amyloodinium, Ichthyophthirius та інших ектопаразитів.
Ціна 208.00 грн
AQUAYER Удо Єрмолаєва МІКРО + - щоденне добриво для акваріумних рослин, що містить залізо і всі необхідні мікроелементи для насиченого забарвлення рослин.
Ціна 132.00 грн
AQUAYER Удо Єрмолаєва МІКРО + - щоденне добриво для акваріумних рослин, що містить залізо і всі необхідні мікроелементи для насиченого забарвлення рослин.
Ціна 84.00 грн
AQUAYER Удо Єрмолаєва таблетки - ґрунтове добриво для підживлення акваріумних рослин через коріння.
В упаковці: 90 штук
Виробник: Aquayer, Україна
Aquayer Удо Єрмолаєва Макро+ добриво для акваріумних рослин, 1 л 1 кг Хіт
Ціна 354.00 грн
AQUAYER Удо Єрмолаєва МАКРО + щоденне добриво для акваріумних рослин, що містить калій (K), азот (N) і фосфор (P) необхідні для швидкого росту рослин.
Ціна 66.00 грн
AQUAYER Удо Єрмолаєва МАКРО+ Щоденне добриво для акваріумних рослин, що містить калій (K), азот (N) та фосфор (P), необхідні для швидкого росту рослин.
Ціна 212.00 грн
ЖБЛ Клеарол - кондиціонер для кристально чистої води в прісноводних акваріумах
Об'єм: 100 мл
Виробник: JBL, Німеччина
Ціна 300.00 грн
Альгіцид JBL Algol - 100 мл
Ціна 15.00 грн
ЖБЛ ПроАква Тест 7 в 1 - тестові смужки для тестування води в акваріумі
Ціна за 1 штуку
Виробник: JBL, Німеччина
Ціна 79.00 грн
Засіб для підготовки води
Засіб для усунення надмірної кількості хлору із звичайної водопровідної води.
Відгуки покупців
Хороший препарат, мы теперь только его покупаем для обработки аквариума, такого флакончика хватает очень надолго.
У нас дома большой аквариум на 200 л. Очень много всяких рыбок и живности. Пытаюсь раз в два месяца менять воду и перемывать все домики и ракушки. Но в последнее время столкнулся с проблемой - зарастание водорослями стенок аквариума и всего, что есть внутри. Убрать их полностью не получается. Купил это средство. Через пару дней от водорослей ничего не осталось. На рыб это средство никак не повлияло и воду не окрасило.
Недавно решил заказать этот продукт, потому что уже устал удобрять аквариум т.н. народными методами (голубиный помёт,подкормки), которые неэффективны. Сколько бы я не старался, листья всё равно выглядели вялыми и чахлыми. К тому же, растения практически не росли. Пользуюсь данным удобрением около недели и начал замечать, что листья позеленели и выпрямились. Понравилась быстрая доставка курьером, оплатил наличкой при получении.

Содержание декоративных рыб в чистой среде важно для их активности, роста и размножения. Наличие фильтров, кормушек, растений недостаточно для поддержания био-баланса аквариумной воды. Выделения рыб, распад грунта также приводит к загрязнению ареала обитания, поэтому каждому аквариумисту необходимо иметь в арсенале средства для фильтрации воды.

Особенности выбора средств по уходу за аквариумной водой

Сегодня есть множество препаратов для очистки воды в резервуарах с декоративными рыбками. Среди них:

 • средства от цветения воды в аквариуме;
 • тесты на нитраты;
 • антигельминтные средства для аквариумных рыб;
 • препараты широкого спектра действия и пр.

Выбирая комплекс препаратов по содержанию чистоты в водном пространстве аквариума следует придерживаться некоторых правил.

 1. Важно выбирать препараты одной торговой марки во избежание химических реакций.
 2. Применять подобные химические вещества необходимо осторожно, чтобы не навредить животным.
 3. Постоянно нужно контролировать срок годности средства, особенно тестов на нитраты.

Получить подробную характеристику по желаемому продукту, а также купить его всегда возможно в интернет-магазине «Лап-Усик». В наличии даже наборы средств по уходу за аквариумной водой для начинающих аквариумистов.

Ассортимент средств по уходу за водой в аквариуме в зоомагазине «Лап-Усик»

Предпочтение одной из торговых марок существенно для владельцев декоративных рыбок. Особенно, когда речь идет о корме для них или химических веществах по уходу за водном пространстве в резервуаре. В нашем интернет-магазине представлены наиболее востребованные товары данной категории от ведущих производителей. Клиенты в любое время смогут купить с доставкой по Украине желаемую продукцию.

Попутно с кондиционером для воды в аквариуме у нас можно заказать:

 • удобрения для растений в аквариуме;
 • различные тесты для воды;
 • медикаменты для лечения рыб;
 • противопаразитарные препараты.

Удобный интерфейс нашего сайта позволит оперативно найти необходимый товар, полное описание к каждому товару станет подсказкой при поиске специализированных средств по уходу за водным пространством в аквариуме.

Сотрудничество с нами — гарантия простого и хорошего ухода за любимыми декоративными рыбками.

Содержание декоративных рыб в чистой среде важно для их активности, роста и размножения. Наличие фильтров, кормушек, растений недостаточно для поддержания био-баланса аквариумной воды. Выделения рыб, распад грунта также приводит к загрязнению ареала обитания, поэтому каждому аквариумисту необходимо иметь в арсенале средства для фильтрации воды.

Особенности выбора средств по уходу за аквариумной водой

Сегодня есть множество препаратов для очистки воды в резервуарах с декоративными рыбками. Среди них:

 • средства от цветения воды в аквариуме;
 • тесты на нитраты;
 • антигельминтные средства для аквариумных рыб;
 • препараты широкого спектра действия и пр.

Выбирая комплекс препаратов по содержанию чистоты в водном пространстве аквариума следует придерживаться некоторых правил.

 1. Важно выбирать препараты одной торговой марки во избежание химических реакций.
 2. Применять подобные химические вещества необходимо осторожно, чтобы не навредить животным.
 3. Постоянно нужно контролировать срок годности средства, особенно тестов на нитраты.

Получить подробную характеристику по желаемому продукту, а также купить его всегда возможно в интернет-магазине «Лап-Усик». В наличии даже наборы средств по уходу за аквариумной водой для начинающих аквариумистов.

Ассортимент средств по уходу за водой в аквариуме в зоомагазине «Лап-Усик»

Предпочтение одной из торговых марок существенно для владельцев декоративных рыбок. Особенно, когда речь идет о корме для них или химических веществах по уходу за водном пространстве в резервуаре. В нашем интернет-магазине представлены наиболее востребованные товары данной категории от ведущих производителей. Клиенты в любое время смогут купить с доставкой по Украине желаемую продукцию.

Попутно с кондиционером для воды в аквариуме у нас можно заказать:

 • удобрения для растений в аквариуме;
 • различные тесты для воды;
 • медикаменты для лечения рыб;
 • противопаразитарные препараты.

Удобный интерфейс нашего сайта позволит оперативно найти необходимый товар, полное описание к каждому товару станет подсказкой при поиске специализированных средств по уходу за водным пространством в аквариуме.

Сотрудничество с нами — гарантия простого и хорошего ухода за любимыми декоративными рыбками.

Содержание декоративных рыб в чистой среде важно для их активности, роста и размножения. Наличие фильтров, кормушек, растений недостаточно для поддержания био-баланса аквариумной воды. Выделения рыб, распад грунта также приводит к загрязнению ареала обитания, поэтому каждому аквариумисту необходимо иметь в арсенале средства для фильтрации воды.

Особенности выбора средств по уходу за аквариумной водой

Сегодня есть множество препаратов для очистки воды в резервуарах с декоративными рыбками. Среди них:

 • средства от цветения воды в аквариуме;
 • тесты на нитраты;
 • антигельминтные средства для аквариумных рыб;
 • препараты широкого спектра действия и пр.

Выбирая комплекс препаратов по содержанию чистоты в водном пространстве аквариума следует придерживаться некоторых правил.

 1. Важно выбирать препараты одной торговой марки во избежание химических реакций.
 2. Применять подобные химические вещества необходимо осторожно, чтобы не навредить животным.
 3. Постоянно нужно контролировать срок годности средства, особенно тестов на нитраты.

Получить подробную характеристику по желаемому продукту, а также купить его всегда возможно в интернет-магазине «Лап-Усик». В наличии даже наборы средств по уходу за аквариумной водой для начинающих аквариумистов.

Ассортимент средств по уходу за водой в аквариуме в зоомагазине «Лап-Усик»

Предпочтение одной из торговых марок существенно для владельцев декоративных рыбок. Особенно, когда речь идет о корме для них или химических веществах по уходу за водном пространстве в резервуаре. В нашем интернет-магазине представлены наиболее востребованные товары данной категории от ведущих производителей. Клиенты в любое время смогут купить с доставкой по Украине желаемую продукцию.

Попутно с кондиционером для воды в аквариуме у нас можно заказать:

 • удобрения для растений в аквариуме;
 • различные тесты для воды;
 • медикаменты для лечения рыб;
 • противопаразитарные препараты.

Удобный интерфейс нашего сайта позволит оперативно найти необходимый товар, полное описание к каждому товару станет подсказкой при поиске специализированных средств по уходу за водным пространством в аквариуме.

Сотрудничество с нами — гарантия простого и хорошего ухода за любимыми декоративными рыбками.

Відповіді на типові запитання:

🙄 Скільки коштують товари у категорії Засоби по догляду за водою для рибок?

Ціна на Засоби по догляду за водою для рибок у нашому магазині від 1 грн до 630 грн

🎁 Які недорогі Засоби по догляду за водою для рибок можна купити? Шукаєте недорогі Засоби по догляду за водою для рибок?

💡 Які найкращі Засоби по догляду за водою для рибок сьогодні??

Топові товари у категорії Засоби по догляду за водою для рибок:

❓ Які Засоби по догляду за водою для рибок популярні сьогодні?

На сьогоднішній день наші покупці найчастіше обирають такі Засоби по догляду за водою для рибок: