Пн-Пт з 9:00 до 17:00 Сб з 10:00 до 15:00 Нд з 10:00 до 15:00
Вік
Бренд (1)
Призначення
Призначений для
Розмір породи
Клас
Порода

Корм сухий для рибок від ТМ Оскар

Ціна 22.00 грн
Корм з бета-каротином та астаксантином для всеїдних акваріумних риб. Колор мікс належить до груп кормів, після яких окраслення риби стає набагато насиченішим. Досконало збалансовані компоненти натурального походження, гарантують правильне харчування та розвиток риби.
Склад: зернові продукти та риба, рослинний білковий концентрат, тваринний гемоглобін, кормові дріжджі, риб'ячий жир, астаксантин, бета-каротин, мінерали та вітамінні добавки дозволені в ЄС.
Вміст поживних речовин: протеїни – 40%, жири – 4%, клітковина – 4%, зола – 6,5%, вода – 3%
Вітаміні: A – 30000 IE, D3 – 2000 IE, E 150 мг, C – 50 мг
Ціна 22.00 грн
Доповнюючий високопротеїновий корм з додатком жовтків яєць призначений для щоденного годування більшості акваріумних риб. Рекомендовано у період зростання риби. Лецитин, що міститься в яйцях, є необхідним для нервної системи риб. Корм додає енергії молодим організмам, прискорює їхній метаболізм. Наявність у ньому ненасичених жирних кислот збільшує цінність корму, зокрема у захисті організму риби від вірусів і бактерий.
Склад: зернові продукти та риба, рослинний білковий концентрат, тваринний гемоглобін, кормові дріжджі, риб'ячий жир, яєчний порошок, лецитин, астаксантин, мінерали та кормові добавки дозволені в ЄС.
Вміст питних речовин: протеїни -40%, жири - 4%, клітковина - 4%, зола - 6,5%, вода - 3%.
Вітаміні: A-3000IE/кг, D3-2000IE/кг, E-150 мг, C-50 мг
Відгуки покупців
Постоянно берем этот корм, рыбки после него живенькие всегда. Советую много не насыпать сразу, они быстро наедаются, чтобы потом не плавал, лучше досыпать несколько раз.
Хороший корм, покупаю постоянно, рыбки съедают его быстро, качество отличное, пахнет хорошо, не сильно размокает в воде.
Корм хороший, рыбки съедают весь, у нас нет такого, что он остается в аквариуме и загнивает, и выглядят они здоровыми. Считаю, что лучше меньше насыпать и досыпать потом, если не хватит. По цене недорого, и хватает его надолго. Доставка тут всегда отличная!
Відповіді на типові запитання:

🙄 Скільки коштують товари у категорії Корм сухий для рибок від ТМ Оскар?

Ціна на Корм сухий для рибок від ТМ Оскар у нашому магазині від 22 грн

🎁 Які недорогі Корм сухий для рибок від ТМ Оскар можна купити? Шукаєте недорогі Корм сухий для рибок від ТМ Оскар?

💡 Які найкращі Корм сухий для рибок від ТМ Оскар сьогодні??