OLKAR Жокей Шампунь-бальзам для коней, що відновлює з дьогтем 200 г (8400280)

Шампуні OLKAR Жокей Шампунь-бальзам для коней, що відновлює з дьогтем 200 г - 8400280
8400280
Виробник
Є в наявності
 
155.00 грн

Кількість

+
-

Безкоштовна доставка по Києву від 500 грн

Шампунь для коней призначений для частої обробки шкірно-волосяного покриву коня, що втратив здоровий зовнішній вигляд у результаті перенесених захворювань шкіри, поранень, запальних процесів.
Жокей Шампунь-бальзам для коней, що відновлює (з дьогтем та прополісом) 200 мл
Шампунь для коней призначений для частої обробки шкірно-волосяного покриву коня, що втратив здоровий зовнішній вигляд у результаті перенесених захворювань шкіри, поранень, запальних процесів. До складу шампуню входить дьоготь березовий, який має виражений дезінфікуючий, ранозагоювальний і унікальний оздоровчий ефект, який стимулює ріст і відновлення волосяного покриву.
Суперконцентрований шампунь забезпечує професійно високу якість гігієнічного догляду за конем. Гідролізат колагену, який входить до складу шампуню, відновлює структуру волосся по всій довжині, розгладжує керамідні пластини, зволожує та захищає природну оболонку волосяного стрижня. Шампунь надає шерсті коня блиску, відновлює здоровий зовнішній вигляд. Шампунь легко змивається і має приємний свіжий запах, має той же рівень рН, що і шкірні покриви коня, тому при миття він не видаляє природний жировий захист тіла.

Спосіб застосування шампуню-бальзаму для коней:
Шампунь розбавляють у співвідношенні 1:10 теплою водою, розмішують до утворення стійкої піни, наносять на волосяний покрив коня, уникаючи попадання в очі та вуха, і злегка втирають. Шампунь залишають на волосяному покриві протягом 3 хвилин для посилення оновлюючого ефекту. Після цього його змивають теплою водою, шерсть висушують та розчісують. При сильному забрудненні шкірно-волосяного покриву коні повторюють процедуру. Можна використовувати шампунь у нерозведеному вигляді, наносячи його на попередньо змочену теплою водою шерсть.

індивідуальна чутливість до окремих компонентів.

Склад шампуню-бальзаму: Вода дистильована, натрію лаурет сульфат, дина, , барвник.
Бренд:
Вид продукції:
  • Шампуні
Вид тварини:
  • Коні
Призначення:
Покупаем этот шампунь для своих лошадок, он действительно гриву делает роскошней, и вымывает отлично. По цене хороший вариант.
Написати відгук