Пн-Пт з 9:00 до 17:00 Сб з 10:00 до 15:00 Нд з 10:00 до 15:00

Консерви для котів різного віку

У цій категорії немає товарів

Відгуки покупців
Разводняк полный. Из четырех пачек две - три пачки хорошие а остальные по запаху жесть и кот не ест. Типография упаковки одинаковая.
Пожалуй, моя самая любимая консерва, едят не только мои коты, но и я добавляю рыбу в салаты и просто на хлеб с майонезом. куда вкуснее Шезире магазинные людских консерв и безопасные по качеству из сырья самого лучшего качества.
Очень много мяса в желе, коты ели с удовольствием)

Здоров'я кішки залежить від багатьох факторів і харчування серед них займає одну з ключових позицій. Про це і подбав наш онлайн-магазин. Ми пропонуємо широкий асортимент якісної продукції для підтримки життєвих сил, енергії, здоров'я та довголіття вашого вихованця. Великою популярністю в нашому магазині користуються консерви для котів будь-якого віку, ціна яких залежить від торгової марки, розфасовки та інших факторів. Далі розкажемо про продукт.

Про консерви для кішок різного віку

Одним із найважливіших факторів, що підтримують здоров'я домашніх улюбленців, є питний режим. Але, як відомо, сімейство котячих за своєю природою не дуже любить пити, що може негативно позначитися на їхньому стані. Якщо ж купити консерви для котів будь-якого віку, їхній склад допоможе підтримувати оптимальний водний баланс. Вони містять:

  • білки, жири, вуглеводи в оптимальному співвідношенні;
  • підвищена кількість вологи;
  • вітаміни, мінерали, антиоксиданти.

Важливо, що склад визначається виробником, що впливає вартість. Також у консервах багато ароматичних добавок, що стимулюють апетит. Разом з тим порційне фасування не дозволяє набрати тварині зайву вагу.

Різновиди консервів для кішок різного віку

Тварини, як і люди, повинні дотримуватись певної дієти, що відповідає особливостям організму. У магазині консерви для котів будь-якого віку представлені оптимально збалансованим складом. Також при виборі харчування для вихованців ви можете скористатися спеціальною градацією та купити корми окремо для:

  • кошенят;
  • дорослих;
  • літніх тварин.

Перед тим, як вибрати той чи інший продукт, необхідно проконсультуватися з ветеринаром. Особливо це стосується кошенят та літніх тварин. При виборі раціону можна врахувати й індивідуальні параметри. Це вага, тип шерсті, розміри, особливості організму та навіть переваги.

Як купити консерви для кішок різного віку

Наш каталог постійно поповнюється. Перш ніж замовити консерви для кішок будь-якого віку, переконайтеся в наявності позиції, що вас цікавить. Там же видно й актуальну вартість. Водночас ви завжди зможете отримати консультації наших фахівців.

Доставка товару здійснюється по Києву, області, а також (за допомогою «Нової Пошти») по всій Україні. Умови придбання дивіться у відповідному розділі сайту, уточнюйте інформацію у менеджера.