Доставка замовлень з наповнювачами понад 20 кг відправляються Новою Поштою

Форма випуску
Бренд

Контрацептиви для котів і кішок

Ціна 59.00 грн
Сексинон для котів таблетки блістер №10 з ароматом м'яса 10 шт
Циліндричні таблетки з плоскою поверхнею, ризиком та фаскою, від білого до світло-сірого кольору (на поверхні таблеток допускається мармуровість – вкраплення) зі специфічним запахом.
Ціна 43.00 грн
Контрик® рідкий для самок – гормональні контрацептиви для системного застосування.
Об'єм: 2,5 мл.
Хіт
Ціна 41.00 грн
Препарат застосовують для затримки або переривання тічки у кішок та сук та попередження небажаної вагітності. препарат дають тваринам один раз на день із кормом або кладуть на корінь язика.
Ціна 43.00 грн
СексСтоп ProVet для котів та собак
Препарат має сучасну універсальну формулу, має м'яку контрацептивну дію на організм кішок та собак.
Призначений для регуляції статевої активності та корекції поведінки тварин, зручна форма випуску у вигляді таблетки, що легко дозується, за ступенем впливу на організм відносяться до малонебезпечних речовин.
Ціна 46.00 грн
Контрик для самців.
У блістері 10 пігулок.
Новинка
Ціна 39.00 грн
Бар'єр Секс-5 – препарат для регуляції статевої поведінки у собак та котів.
В упаковці: 10 таблеток
склад: 1 таблетка (0,25 г) містить діючу речовину: мегестролу ацетат - 5 мг.
Виробник :Продукт, Україна
Ціна 50.00 грн
Універсальна формула препарату підходить для котів та собак.
Призначений для регуляції статевої активності та корекції поведінки у тварин.
Зручна форма випуску як крапель, легко дозувати.
Ціна 30.00 грн
Для затримки або переривання тічки у сук та кішок, зниження статевої активності у кобелів. (Докладніше див. повний опис).
Виготовлення м. Харків.
Ціна 50.00 грн
Контрик для самців рідкий - препарат застосовують для зниження статевої активності та пов'язаної з цим агресивної поведінки у котів та кобелів.
Об'єм: 2,5 мл
Виробник: ТМ "Лорі", Україна
Ціна 54.00 грн
Сексинон краплі для кішок №3 - для кішок з метою попередження або припинення тічки, попередження небажаної вагітності, а також придушення статевого потягу у котів.
Ціна 51.00 грн
ЕнімАлл ВетЛайн Анти-секс суспензія контрацептив для собак та кішок
Об'єм: 2 мл
Склад: 1 мл препарату містить діючу речовину: мегестрол ацетат - 20 мг, допоміжні речовини: 1,2-пропіленгліколь.
Виробник: AnimAll VetLine, Україна
Ціна 56.00 грн
Фіпромакс Суспензія Протисекс для котів та собак - для регулярної статевої активності
Об'єм: 2 мл
Виробник: FIPROMAX, Україна
Ціна 34.00 грн
Фіпромакс ПРО Пігулки для зменшення статевої активності у котів та собак
В упаковці: 10 таблеток
склад: мегестрол ацетат-5,0 мг
Виробник: Fipromax, Україна
Ціна 94.00 грн
Вітомакс Інтимостоп суспензія для котів та собак, 2,5 мл
Суспензія для перорального застосування для регуляції статевого полювання у котів та собак.
Об'єм: 2,5 мл
Виробник: ТМ Vitomax, Україна
Новинка
Ціна 52.00 грн
Анти Інтим для котів, гормональні контрацептиви для системного застосування
Об'єм: 2,5 мл
Виробник: Ветсинтез, Україна
Новинка
Ціна 53.00 грн
Перевірить гормональний препарат собакам та кішкам для затримки та переривання тічки
В упаковці: 10 таблеток
склад: 1 таблетка (0,12 г) препарату містить діючу речовину: медроксипрогестерону ацетат - 5 мг
Виробник: Ветсинтез, Україна
Новинка
Ціна 28.00 грн
ЕнімАлл ВетЛайн Анти-секс контрацептив для собак та котів
В упаковці: 10 таблеток
склад: 490 мг препарату містить діючу речовину: мегестрол ацетат - 5,0 мг
Виробник: AnimAll VetLine, Україна
Хіт
Ціна 83.00 грн
Ноноестрон контрацептив для котів та собак.
Фармакологічна дія: активний компонент – мегестрол ацетат, що пригнічує функцію яєчників, тобто. еструс (папку). Гарантує уникнення вагітності у разі правильного дозування та використання. Немає побічних дій. Можна використовувати на кожному етапі статевого циклу, що не впливає на бажане запліднення. Заспокоює та зменшує сексуальну активність у період тічки як кішок, так і котів. Забирає сатиріазис (мічення території) у поведінці молодих котів.
Показання: таблетки для пригнічення еструсу у собак та котів.
Спосіб застосування та дозування: Для собак – одна таблетка на день на 5 кг ваги тіла протягом 7 днів від дня початку течки.
Для котів - у період тічки: одна таблетка на день протягом 10 днів; Перед течкою: одна таблетка через 15 днів, а кішок, схильних до більш частої течці, - через 7 днів;
У разі хронічних оральних запалень (плазматично-клітинний гінгівостоматит), для кішок – протягом першого тижня лікування денна доза становить 2,5-5 mg (1/2 до 1 таблетки), протягом другого та третього тижня – 1/2 таблетки у день.
Для котів, які сексуально агресивні та бруднять територію: одна таблетка на день протягом 5 днів, а потім – одна таблетка на тиждень протягом наступних 5 тижнів.
Ціна 32.00 грн
Контрасекс таблетки для пригнічення статевого збудження у котів та собак.
Відгуки покупців
НИКОГДА НЕ ДАВАЙТЕ ВО ВРЕМЯ ТЕЧКИ!! СТЕРЕЛИЗУЙТЕ животных!! Все виды гормональных препаратов для кошек рассчитаны на заблаговременное прерывание течки, то есть дают заранее чтобы течка не началась. Но к сожалению, большинство применяет эти препараты во время течки, по логике "кричит, спать не даёт, дам чтобы котика не хотелось". Это опасно и приводит к опухолям в матке разных типов. А так же обостряет воспаления если уже есть патологии, что можно обнаружить только при УЗИ. Мы потеряли так кошечку, не успели стерилизовать, давали таблетки после первой течки чтобы немного оттянуть операциию, но из-за врождённой маточной патологии о которой мы узнали уже во время приступа, спасти не удалось. Болезнь развивалась в скрытой форме, а таблетки только усугубили состояние. Возите животных на УЗИ и СТЕРЕЛИЗУЙТЕ после первой же течки.
Ліки давали по інструкції. Препарат небезпечний для здоров'я тварин!!! У мого кота почалися судоми!!! Навіть два ветеринара сказали, що інструкція не достовірна... тепер мого кота рятують як можуть!!! бережіть своїх улюбленців та обходьте цей препарат стороною!!!!
Гормональные препараты это смерть отложенного действия, все они приводят к опухалям! Только стерилизация после первой же течки!!

Настає момент, коли господар не стерилізованої кішки стикається з несподіваною і вкрай неприємною, але, на жаль, природною проблемою. Пухнаста вихованка починає демонструвати вокальні здібності, від яких мороз по шкірі. І немає для неї різниці в цей момент — чи світить за вікном сліпуче денне сонце, чи поблискує таємничим блиском нічний місяць, чи вирушати вам не світ ні зоря на роботу чи готуватися до ранкового іспиту.

Ігнорування лотка, несмолкающее нявкання і жодних натяків на адекватність поведінки — все це поклик природи, на який нам, сучасним людям, слід реагувати цивілізованим чином.

Просте вирішення гострої проблеми

Дозволити ситуацію швидко, ефективно, а головне, абсолютно безпечно для вашої кішки допоможуть контрацептиви, що діють на неї як заспокійливе. Пригнічуючи природне прагнення «відтворення кошенят», препарати цієї категорії випускаються у вигляді крапель або таблеток. Прийом контрацептивів здійснюється шляхом їхнього додавання в їжу або закопування в рот тварини. І, що важливо, в'язка після прийому контрацептивів як і раніше можлива, а ось продовження роду - повністю виключено!

Певні обмеження пов'язані з гормональними препаратами, систематичне вживання яких небажане. Нехтування цією рекомендацією може викликати в організмі кішки гормональний збій. Саме тому, перед покупкою препарату, ми рекомендуємо проконсультуватися у знайомого ветеринара з гідною репутацією..

Заспокійливі для кішок

Окремою категорією у нашому інтернет-магазині представлені безпечні заспокійливі засоби для кішок. Вони допоможуть тварині збалансувати емоційне тло під час тічки, адаптуватися на новому місці, потоваришувати з родичами, спокійно перенести далеку поїздку чи ненависне купання. Прийом заспокійливих стимулює млявість та схильність до сну, що не повинно вас турбувати. Разом з тим при прийомі заспокійливих важливо дотримуватися заходів, оскільки їх регулярний прийом може швидко викликати звикання. І тут єдиних порад щодо графіка прийому, дозування та підбору препаратів бути не може.

Зібравши побільше корисної інформації і проконсультувавшись з фахівцем, вам належить прийняти остаточне рішення: чи зупиняти тічку шляхом прийому гормональних таблеток, крапель, заспокійливих або вдатися до хірургічної операції, що раз і на завжди позбавляють вас проблем, а ваша тварина — і і від природних задоволень.

Зі свого боку, наш інтернет-магазин готовий допомогти вам з вибором кращих препаратів, запропонованих надійними та авторитетними виробниками:

 • Veda;
 • Api-San;
 • Лорі;
 • Природа та ін.

Як купити контрацептиви та заспокійливе для кішки?

Замовити потрібні вам препарати ви можете з доставкою в будь-яке місто України. Ціна пропозиції в інтернет-магазині Korm, незалежно від розташування зірок на небі, настроїв на ринку та курсів валют залишається доступною та привабливою.

Отримати детальні консультації щодо вибору контрацептивів та заспокійливих засобів, засобів для дому для котів, косметики та засобів гігієни для котів ви зможете у будь-якому з 7-ми офлайн магазинів роздрібної мережі «Лап-Усик».

Настає момент, коли господар не стерилізованої кішки стикається з несподіваною і вкрай неприємною, але, на жаль, природною проблемою. Пухнаста вихованка починає демонструвати вокальні здібності, від яких мороз по шкірі. І немає для неї різниці в цей момент — чи світить за вікном сліпуче денне сонце, чи поблискує таємничим блиском нічний місяць, чи вирушати вам не світ ні зоря на роботу чи готуватися до ранкового іспиту.

Ігнорування лотка, несмолкающее нявкання і жодних натяків на адекватність поведінки — все це поклик природи, на який нам, сучасним людям, слід реагувати цивілізованим чином.

Просте вирішення гострої проблеми

Дозволити ситуацію швидко, ефективно, а головне, абсолютно безпечно для вашої кішки допоможуть контрацептиви, що діють на неї як заспокійливе. Пригнічуючи природне прагнення «відтворення кошенят», препарати цієї категорії випускаються у вигляді крапель або таблеток. Прийом контрацептивів здійснюється шляхом їхнього додавання в їжу або закопування в рот тварини. І, що важливо, в'язка після прийому контрацептивів як і раніше можлива, а ось продовження роду - повністю виключено!

Певні обмеження пов'язані з гормональними препаратами, систематичне вживання яких небажане. Нехтування цією рекомендацією може викликати в організмі кішки гормональний збій. Саме тому, перед покупкою препарату, ми рекомендуємо проконсультуватися у знайомого ветеринара з гідною репутацією..

Заспокійливі для кішок

Окремою категорією у нашому інтернет-магазині представлені безпечні заспокійливі засоби для кішок. Вони допоможуть тварині збалансувати емоційне тло під час тічки, адаптуватися на новому місці, потоваришувати з родичами, спокійно перенести далеку поїздку чи ненависне купання. Прийом заспокійливих стимулює млявість та схильність до сну, що не повинно вас турбувати. Разом з тим при прийомі заспокійливих важливо дотримуватися заходів, оскільки їх регулярний прийом може швидко викликати звикання. І тут єдиних порад щодо графіка прийому, дозування та підбору препаратів бути не може.

Зібравши побільше корисної інформації і проконсультувавшись з фахівцем, вам належить прийняти остаточне рішення: чи зупиняти тічку шляхом прийому гормональних таблеток, крапель, заспокійливих або вдатися до хірургічної операції, що раз і на завжди позбавляють вас проблем, а ваша тварина — і і від природних задоволень.

Зі свого боку, наш інтернет-магазин готовий допомогти вам з вибором кращих препаратів, запропонованих надійними та авторитетними виробниками:

 • Veda;
 • Api-San;
 • Лорі;
 • Природа та ін.

Як купити контрацептиви та заспокійливе для кішки?

Замовити потрібні вам препарати ви можете з доставкою в будь-яке місто України. Ціна пропозиції в інтернет-магазині Korm, незалежно від розташування зірок на небі, настроїв на ринку та курсів валют залишається доступною та привабливою.

Отримати детальні консультації щодо вибору контрацептивів та заспокійливих засобів, засобів для дому для котів, косметики та засобів гігієни для котів ви зможете у будь-якому з 7-ми офлайн магазинів роздрібної мережі «Лап-Усик».

Настає момент, коли господар не стерилізованої кішки стикається з несподіваною і вкрай неприємною, але, на жаль, природною проблемою. Пухнаста вихованка починає демонструвати вокальні здібності, від яких мороз по шкірі. І немає для неї різниці в цей момент — чи світить за вікном сліпуче денне сонце, чи поблискує таємничим блиском нічний місяць, чи вирушати вам не світ ні зоря на роботу чи готуватися до ранкового іспиту.

Ігнорування лотка, несмолкающее нявкання і жодних натяків на адекватність поведінки — все це поклик природи, на який нам, сучасним людям, слід реагувати цивілізованим чином.

Просте вирішення гострої проблеми

Дозволити ситуацію швидко, ефективно, а головне, абсолютно безпечно для вашої кішки допоможуть контрацептиви, що діють на неї як заспокійливе. Пригнічуючи природне прагнення «відтворення кошенят», препарати цієї категорії випускаються у вигляді крапель або таблеток. Прийом контрацептивів здійснюється шляхом їхнього додавання в їжу або закопування в рот тварини. І, що важливо, в'язка після прийому контрацептивів як і раніше можлива, а ось продовження роду - повністю виключено!

Певні обмеження пов'язані з гормональними препаратами, систематичне вживання яких небажане. Нехтування цією рекомендацією може викликати в організмі кішки гормональний збій. Саме тому, перед покупкою препарату, ми рекомендуємо проконсультуватися у знайомого ветеринара з гідною репутацією..

Заспокійливі для кішок

Окремою категорією у нашому інтернет-магазині представлені безпечні заспокійливі засоби для кішок. Вони допоможуть тварині збалансувати емоційне тло під час тічки, адаптуватися на новому місці, потоваришувати з родичами, спокійно перенести далеку поїздку чи ненависне купання. Прийом заспокійливих стимулює млявість та схильність до сну, що не повинно вас турбувати. Разом з тим при прийомі заспокійливих важливо дотримуватися заходів, оскільки їх регулярний прийом може швидко викликати звикання. І тут єдиних порад щодо графіка прийому, дозування та підбору препаратів бути не може.

Зібравши побільше корисної інформації і проконсультувавшись з фахівцем, вам належить прийняти остаточне рішення: чи зупиняти тічку шляхом прийому гормональних таблеток, крапель, заспокійливих або вдатися до хірургічної операції, що раз і на завжди позбавляють вас проблем, а ваша тварина — і і від природних задоволень.

Зі свого боку, наш інтернет-магазин готовий допомогти вам з вибором кращих препаратів, запропонованих надійними та авторитетними виробниками:

 • Veda;
 • Api-San;
 • Лорі;
 • Природа та ін.

Як купити контрацептиви та заспокійливе для кішки?

Замовити потрібні вам препарати ви можете з доставкою в будь-яке місто України. Ціна пропозиції в інтернет-магазині Korm, незалежно від розташування зірок на небі, настроїв на ринку та курсів валют залишається доступною та привабливою.

Отримати детальні консультації щодо вибору контрацептивів та заспокійливих засобів, засобів для дому для котів, косметики та засобів гігієни для котів ви зможете у будь-якому з 7-ми офлайн магазинів роздрібної мережі «Лап-Усик».

Відповіді на типові запитання:

🙄 Скільки коштують товари у категорії Контрацептиви для котів і кішок?

Ціна на Контрацептиви для котів і кішок у нашому магазині від 28 грн до 94 грн

🎁 Які недорогі Контрацептиви для котів і кішок можна купити? Шукаєте недорогі Контрацептиви для котів і кішок?

💡 Які найкращі Контрацептиви для котів і кішок сьогодні??

❓ Які Контрацептиви для котів і кішок популярні сьогодні?

На сьогоднішній день наші покупці найчастіше обирають такі Контрацептиви для котів і кішок: