Акционные предложения

УВАГА! АКЦІЯ ВІД
Впродовж місяця купуйте товари для котів та собак
на загальну суму від 1500 грн в зоомагазинах
«Лап-Усик» або на сайті
www.korm.com.ua
і виграйте шанс отримати пилосос
THOMAS DRYBOX AMFIBIA PET
всього за 1 гривню замість 16 499 грн!
THOMAS DRYBOX AMFIBIA PET
Мийний пилосос для власників домашніх тварин. Дві унікальні системи фільтрації. Швидке прибирання з циклонним фільтром DryBOX, ретельне прибирання та очищення повітря з водяним фільтром AquaBOX. Легке прибирання шерсті, плям, усунення неприємних запахів. Оперативне збирання рідин та мокрого бруду.
Більше інформації тут
В акції беруть участь всі власники дисконтної картки мережі «Лап-Усик», які в період з 25.04.2024р. по 25.05.2024р. включно придбають в мережі магазинів «Лап-Усик» або на сайті www.korm.com.ua товари для котів та собак на загальну суму не менше ніж 1 500 грн.

 Для участі в розіграші обов’язково перевірте у продавця, щоб всі покупки були зареєстровані на власника картки (не забутьте надати картку або назвати свій номер телефону).
Результати розіграшу будуть повідомлені на www.korm.com.ua 29.05.2024 р.
Швидке прибирання
шерсті і пуху
Видалення плям і слідів
з килимів і м’яких меблів
Оперативне збирання
розлитих рідин
Очищення повітря від неприємних запахів і алергенів
Інформацію про пилососи, з якими прибирання великих і маленьких неприємностей від ваших улюбленців стане значно простішим, дивіться тут
 
 

  Кожен маленький хвостик заслуговує море турботи та ласки. Важливо не просто дарувати їм любов, а й оберігати їхнє здоров'я. Корма для котиків та цуценят від Royal Canin — це не просто їжа, це ніжність та налосода у кожному шматочку. Завдяки якісному складу, корм надає комплексне харчування, необхідне для здоров'я маленьких, м'яких пухнастиків.

 Не пропустіть знижку до 20% на корми для кошенят та цуценят у мережі зоомагазинів "Лап-Усик" та на сайті korm.com.ua. Акція діє на обраний асортимент вологих та сухих кормів: 
Даруйте своїм улюбленцям лише найкраще за вигідними цінами разом з нами!